Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindenki utál. Mit tegyek?...

Mindenki utál. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Én nagyon pozitiv embernek tartom magam mindig kedves vagyok a tobbiekkel és nagyon próbálok barátkozni.. Nemrég kezdtem a gimit (13 éves lány vagyok ) és egy kialakult egy 6 fős baráti társaság aminek én is tagja vagyok.. Én vagyok az egyetlen az egész suliban aki még szoknyába és rózsaszín vagy színes cuccokba jár és emiatt angyon kiutálnak mostanában a csoportból.. Pl multkor az osztályban a lányok megbeszélték, hogy mindenki menjen fekete gatyába kettő fonott hajba és piros pólóba és csak nekem nem szóltak .. Meg miért van az , hogy a lány osztálytársaim!!- büfögőversenyt tartanak, cigiznek, isznak és mindenki odáig van tőlük és ők a menők... Visszatérve a támára kostanság nagxon ki utált az osztály.. Mit tegyek? Változzak meg? Én is kezdjek el cigizni? Vagy járjak másmilyen cuccokba? Kerlek segitsetek!!
2017. febr. 27. 19:40
 1/4 Ulquiorra77 ***** válasza:
Neked se lehet tul sok eszed ha ilyenekkel probalsz baratkozni.
2017. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első: lehet, hogy nincs jobb az osztályában. Kérdező: nem lehe,t hogy azért nem szóltak, mert tiszteletben tartják az ízlésed?
2017. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. Azért próbálok barátkozni mert nagyon rossz érzés egyedül lenni az osztályban.. Rossz amikor szünetekben mindenki röhögcsél és te meg ülsz csöndben a helyeden . Egyébként pedig folyamatosan sírok miattuk volt olyan mikor órán szivattak és a tanár is beszállt a szivatásba.. Én szeretnék gimit váltani de a szüleim hallani sem akarnak róla..
2017. febr. 27. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy próbálj meg valahogy másik osztályban keresni barátokat, vagy inkább maradj egyedül, szerintem ennél még ez is jobb. Hozzá lehet szokni, sőt akár még meg is szeretheted.
2017. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!