Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozhatnék össze...

Hogyan barátkozhatnék össze új emberekkel? Az a pár barátom is távol költözik tőlem.

Figyelt kérdés

A legtöbbje munka, vagy párkapcsolat miatt külföldre, vagy több száz km-re költözött (őket még általános iskolába, vagy gimiben ismertem meg) . Az egyetemet most fogom befejezni,ott van pár lány akivel elég jóba vagyok, de az egyetem befejeztével ők is költöznek más városba. Régebben barátnőimmel eljárkáltunk szinte minden péntek vagy szombat este, de akár hétköznap is kávézni, vagy egymáshoz kicsit dumálni. Nagyon rosszul érzem magam emiatt, főleg , hogy a tesóm nagy társasági életet él, ő szinte mindennap összefut valamelyik haverjával, és mennek minden felé. Nekem csak a párkapcsolatom van, meg az a megmaradt 1-2 barátnő.

Jó lenne a környékről akár összebarátkozni pár emberrel, de senkit se ismerek, kivéve a nagyon közeli szomszédokat, de azok mind nyugdíjasok. Fogalmam sincs, hogy találhatnék új barátokat, mert lenne rá igényem :(

22/L


2017. febr. 28. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Tesód haverjai által nem lehet ismerkedni? Egyetem után, munkahelyen biztos lesz egy csomó új ismerős. Vagy kirándulás oszkár telekocsival, ott az összezártság miatt lehet új embereket megismerni.
2017. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!