Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találjak egy legjobb...

Hogyan találjak egy legjobb barátnőre?

Figyelt kérdés
Szorongóbb, inkább introvertált alkat vagyok, van egy barátom, de barátnői kapcsolataim az iskolában nem olyan mélyek. Vannak barátnőim, de velük nem találkozom minden nap, leginkább az interneten tartom velük a kapcsolatot illetve találkozom velük személyesen is, ha meg tudjuk oldani. Nagyon szeretem őket is, nem erről van szó, csak szeretnék egy nagyon mély, legjobb barátnőt is, aki ott lenne a mindennapokban is. Szerintetek hogyan küzdjem le a félénkségemet, hogy ezáltal több embert ismerjek meg és esetleg rátaláljak egy legjobb barátnőre? Annyira nem vagyok átlagos ( hallássérülés meg személyiség miatt, a körülöttem levők extrovertáltak) és eddig azt vettem észre, hogy nekik ilyen téren könnyebb. Bármilyen tanácsot, ötletet elfogadok. :)

2017. márc. 1. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbálj meg odamenni,és simán csak úgy beszélj velük akármiről.Vagy járj el sportolni,vagy valami másra,ahol emberek vesznek körül,ott biztos találsz valakit,aki szívesen barátkozik veled.

De,ha akarsz nekem is írhatsz.

2017. márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!