Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mégis hogy tehetném jóvá?

Mégis hogy tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm háta mögött az egyik barátnőm kibeszélte nekem őt. És én meg is veszem őt. Most pedig elmondtam a legjobb barátnőmnek, hogy ez volt és rá írt a másik barátnőmre, hogy neki rosszul esik hogy ki beszéli őt. Nem tudom hogy most mit hisz a másik barátnőm, de nem akarom hogy én legyek ezért a hibás. És semelyikőjüket se szeretném elveszíteni. Mit tegyek?
2017. márc. 1. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
zárkóz be a szobádba, légy flegma és nem lesznek barátaid mint nekem és akkor nem lesznek ilyen problémáid..csak mások fognak ki beszélni de nyugi azokat nem mondják majd el
2017. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azzal már elkéstél :D

Ki kell lépni a gyerekességből.Aki alamuszi és idegesítő, annak meg kell mondani ezt és a helyes emberéhez irányítani.

Panaszkodjon annál, akinél baja van...ennyi.

2017. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!