Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek kinek kellett...

Szerintetek kinek kellett volna bocsánatot kérnie?

Figyelt kérdés

Egyszer, még alsóban egyedül akartam lenni, de követett a barátom. Utána ezt mondtam is neki, de mivel tovább követett elfutottam. Utána még pár osztálytársammal kezdett követni. A többiek lefogtak engem, amíg ő mondott valamit. Aztán már nagyon elegem lett, mondtam neki, hogy undok, gonosz, meg minek kell követnie és kiszabadítottam magam. Utána egy darabig nyugtom volt, de azért szemmel tartottam őket, mert láttam, hogy a távolban nagyon néznek. Ez után megint követtek, és mivel nem vagyok túl erős ezért megint lefogtak. Akivel összeveszten nem volt ott, hozzá kezdtek el vonszolni, hogy kérjek bocsánatot. Itt már annyira elegem volt, hogy beleegyeztem, csak annyit kértem, hogy engedjenek el. Szerencsére el is engedtek, odamentem és bocsánatot kértem.

Azóta nem beszéltünk erről,de még mindig úgy érzem, hogy jogosan voltam mérges rá és nem nekem kellett volna bocsánatot kérnem azért a pár szóért. Szerintetek? Volt nektek is hasonló helyzetetek? Mert akkor azt nyugottan írjátok le.



2017. márc. 2. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kicsit aláztak meg. Miért hagyod magad?
2017. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem voltam ilyen helyzetben soha ,véleményem szerint szánalmas az ilyen viselkedés.Neked nincs miért bocsánatot kérni.
2017. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most már késő... nem kellett volna bocsánatot kérned... ha hagyod magad, orokke bantani fognak... en bevertem volna a kepuket, engem aztan ne fogjon le senki akaratomon kivul :O az a te tested nem másé

Lány voltam

2017. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!