Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy barátok maradtatok az egykori párotokkal?

Figyelt kérdés

Jó pár év legjobb barátság után összejöttünk egy lánnyal, megpróbáltuk a párkapcsolatot.

3 hónap után rájöttünk, hogy nem működik, viszont túl fontosak vagyunk egymásnak ahhoz, hogy csak ismerősök legyünk, így továbbra is fent akarjuk tartani a barátságot.

Volt már veletek ilyen? Hogy sikerült? Tanácsokat tudnátok adni? :) Köszönöm!



2017. márc. 3. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
A legutóbbi barátommal így maradtunk, kb fél éve szakítottunk, jól elvagyunk azóta is. Elég rendszeresen beszélünk, találkoztunk is párszor. Nem a régi minden, már nem állunk annyira közel egymáshoz mint amikor jártunk, de azért jóban vagyunk. Azt még nem tudom, hogy egy esetleges új partner mit szól majd hozzá...
2017. márc. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem.
2017. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én is így jártam, azóta bff-ek vagyunk a volt barátnőmmel mert bírjuk egymást élvezzük a másik társaságát, de nem azerelmileg;)
2017. márc. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)) Jöhetnek még válaszok. :)

Úgy vettem észre, hogy barátilag sokkal közelebb álltunk egymáshoz...mármint testileg nem, de a lelki az ami számít szerintem...kapcsolatban sokszor inkább nem mondtuk el mit érzünk, mit akarunk, mik a problémáink, mert féltünk a másik véleményétől. Barátságban nem így volt. :/

2017. márc. 3. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Soha. Akivel szexeltem, aki becsapott/akit becsaptam, aki nem elég jó nekem/nem vagyok elég jó neki partnernek, akivel már nem bízunk egymásban, már nem akarunk együtt lenni.... azzal nem lehetünk barátok sem.
2017. márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Lagymatag szerelem után lehetséges ilyen baráti viszony. Mindent elsöprő világégés után viszont ki van csukva.
2017. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5,6-ossal egyetértek.

Most tette tönkre a kapcsolatomat egy exbarátnő- 15 éve barátok- előtte együtt is voltak, mondjuk tönkrevágta a házasságát exemnek...két kisgyerek..sebaj...nnna, nemrég dobta a pasija és beköltözött! a páromhoz két napra, aki szabit vett ki....ott aludt.....gondolhatod mit éreztem amikor felhívtam és a nő vette fel..:(((( ez több mint pofátlanság...már nem is vagyunk együtt akkor indult el a lejtőn a dolog. De nem is bánom!

2017. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
persze, mostis együtt lakunk exemmel :D jobb igy haverokként mint kapcsolatban
2017. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!