Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megmenthetō ez abarátság?...

Megmenthetō ez abarátság? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom ,h volt/van egy gyerekkori baratnom ,akivel megromlott a kapcsolatunk.Felnottek vagyunk szoval nem ilyen tinis dolog.Ő sokszor tett megjegyzeseket kifejezetten bunko dolgokat.Pl o szakmat vegzett en egyetemet es eljezdi ,h a diplomasok maximum a csemegepultban àllnak v irodaban dolgiznak.Megjegyzem en sosem vagtam fel v ereztettem h en jobbnak erzem magam sőt őt bíztattam.Neki nincs pàrja nekem van és nagyon jól megvagyunk pàromra is tett megjegyzést- h nem tett le semmit az asztalra.Pedig parom dolgizik mellette tanul es meg pluszmunkat us bevallal ,h tervezni tudjuk a jövőt.Nem értem teljesen csalódtam a baratnomben nem ilyen ember volt sztem baratsagban nincs helye versenynek...Mit kene tennem.Jaa meg egy info azota ilyen miota van baratom ..viszont nem hanyagoltam el hivtam,irtam ,programra mentunk.
2017. márc. 3. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Komplexusos. Te nem tudsz vele semmit csinálni. Ha legyűri magában akkor jó, de valószínűleg nem fogja, örökké megjegyzései lesznek, és azt várja kárörömmel, hogy mikor lesz neked (is) rossz.
2017. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj h eleg jószívu vagyok de hatarozott szemelyiseg szivem szerint kiosztanam de eddig ugy voltam jaj nem bantom meg ,de mar tul sok...es erzem h kavarog a sok megjegyzese,amire szandekosan nem reagalok.Tisztara kiabrandultam belole emberileg.
2017. márc. 3. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy diplomás vagy, de a helyesírásod alapján tényleg a csemegepultba való lehetsz!
2017. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a nagyon korrektvàlaszt. Telefonról írok és sietem az íràssal.Biztos egy szöszenetből megàllapítod,h mire vagyok képes.
2017. márc. 3. 13:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Siettem"
2017. márc. 3. 13:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaj!


Még 2017-ben van olyan, akik azt hiszi, hogy valaki beveszi a "telóról írtam" kifogást? Már 3 éve is ciki, de nagyon.

Ja, és én is telefonról írok ám!

Bizony!

Ha az okostelefonod nem képes rá, hogy ékezeteket írjon, meg nincs benne szófelismerő, akkor dobd ki a kukába, és vegyél egy olcsó, 30 ezres Gio-t.

2017. márc. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Làtom kötözködni jödtél :)kérdésre semmi értelmes válasz se baj!igen képzeld el mist levettem de a telom be van àllítva,h előre ajánl fel szavakat ,szótagokat,amit le sem írtam és véletlenül félre nyomtam.Màr ne haragudj de ékezet nélkül nem ismered fel a magyar nyelvet hamàr itt személyeskedsz.
2017. márc. 3. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a barátnőddel, nem kielégítő a magánélete, nincs önbizalma, így inkább téged aláz le, azt akarja, hogy rosszul érezd magad, így lehúzva téged a saját szintjére, amitől kicsit jobban érezheti magát, hiszen nem vagy tőle jobb.

Ezek az energiavámpírok. Az ilyeneket ki kell mosni az életedből, mert az egész életed rámehet arra, hogy valahogy kezelni tudd őt, annyit meg egyáltalán nem ér. Sosem változnak meg, mindig ez lesz az alap viselkedésük még akkor is, ha mindenük megvan, hiszen alapból mindig a jobbra és jobbra vágynak, nekik a szomszéd fűje mindig zöldebb lesz.

2017. márc. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt vàlaszod ,én is erre gondoltam vagyis éreztem .Csak sajbàlom ,mert régen nem volt ilyen,de ez van minden vàltozik.
2017. márc. 5. 22:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!