Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ráírnátok valakire, akivel...

Ráírnátok valakire, akivel több mint 3 hónapja mem beszéltetek?

Figyelt kérdés
Külföldi levelezőtárskereső oldalon találkoztunk, onnan chatre váltottunk, ritkán tudtunk normálisan beszélgetni, amikor mindketten egyszerre ráértünk volna. De amikor sikerült, nagyon jól elvoltunk. Az utolsó beszélgetés viszont november közepén volt, akkor én írtam az utolsó mondatot, amiben egy linket küldtem képekkel egy bizonyos városról, amit meg akart nézni. Akkor éppen dolgozott, de később sem írt semmit a képekről. Vagy bármi másról. A december nekem nagyon húzós volt, aztán valahogy megfeledkeztem arról, hogy írjak neki, vagy nem volt időm. Persze ő sem írt. Ráírnátok még most (vesztenivalóm mondjuk nincs, max nem reagál semmit), vagy hagynátok a fenébe?
2017. márc. 3. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképp írnék:) Valószínűleg neki is sok dolga volt és elfelejtett válaszolni.
2017. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vajon van értelme egy egyoldalú kapcsolat táplálásának?

Olyan nincs ló, megteszi az a szamár is eset az ilyen.

Ha csak az egyik fél keresi mindig a másikat és csak kérdésre válaszokkal megy az eszmecsere, az időtöltés, semmi több bár ha az a cél...

Ettől függetlenül lehet egy próbát tenni már csak a reakció miatt;)

2017. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2es Mondta hogy mindig ő keresi? Egyedüli esetet hozott fel. Ez lehet bármi miatt,hogy nem írt. Egyből ne ítéljünk már el valakit:D
2017. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# 3/3


Olvasd tovább a mondatot ;)

Komolyan, az értelmes kapcsolat, ha csak kérdés-válasz megy és azon túl semmi? Egy spontán megkeresés talán...

Ez csak időtöltés volt, hiszen ha komolyabb az ismeretség, akkor már telszámot is cseréltek volna régen vagy ez nem szokás...nálad bizonyára.

Ha meghalt, nem ítélem el ;) Így korrekt :)

2017. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!