Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Többet érezhet irántam mint...

Többet érezhet irántam mint barát vagy csak túlságosan szeret mint barát?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokat ír amit én csak akkor írnék ha bejönne valaki.

Pl: most úgy megölelnélek, meg az én ölelésemre van szüksége, hiányzok neki ezt élőbe is mindig mondja, meg hogy mindig velem akar lenni, nem is beszélget más lányokkal, mindig talál időt, hogy találkozzunk. Multkor is atkarolt mikor ültünk mert rosszul voltam. Meg azt mondta mikor bulizni volt is szarul érezte magát mert hiányoztam neki. És még ha egy napot nem találkozunk már írja, hogy meghal nélkülem stb.

Mi a véleményetek? Lehet azért nem lép mert nemrég szakítottam barátommal?



2017. márc. 7. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyértelműen igen. Ennél bővebben nem tudom megválaszolni de ez túlságosan is egyértelmű.
2017. márc. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bejössz neki ez tuti... bár az is lehet, hogy csak hülyít, ha szoknyapecér... de ha nem akkor bejössz neki :D szerintem várj türelemmel és lépni fog... ha neked is tetszik akkor szerintem nyugodtan tehetsz utalásokat arra, hogy te is vele akarsz lenni
2017. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2017. márc. 7. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!