Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te maximum mit bocsájtottál...

Te maximum mit bocsájtottál meg a barátodnak?

Figyelt kérdés
Nem szexuális partnerre értem. Megérte megbocsájtani?
2017. márc. 8. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Meztelen képet rejtegetett a gépen (amit közösen használtunk) a kolleganőjéről, hármat is. Azt mondta, hogy egy kolléga küldte át viccből (!???!), ő megnézte és annyi. Persze, de azért volt gondja rá, hogy olyan mappába rakja, ami tudja, hogy nem érdekel. :D Meg nem csalt az biztos, de a sztori bűzlött. Akkor megbocsátottam, de így felnőtt fejjel nem tenném újra. Nem a kép, hanem a hazudozás miatt...
2017. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem párkapcsolatról van szó, hanem barátságokról, emberi kapcsolatokról fiú-fiú, lány-lány, fiú-lány közöttiekről.
2017. márc. 8. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Meglopott.

Nem érte meg.

2017. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Senki sem tud oly állapotba kerülni nálam, hol megbocsájtásomra lenne szüksége. Ez ésszerütlen.

Tudni kell, mikor változott meg. Kész.

2017. márc. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megbocsájtottam de nem tudom így folytatni a barátságot vele.

Többször erőszakosan felhozta jöjjünk össze. Többször közöltem vele nem mert nem jőn be. Mikor össze jöttem a párommal így meg úgy meg akarja verni, egy utolsó szemét a parom stb....

Nem nevezném barátnak az ilyet.

2017. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát 5-ös, igazából nem kéne hülyíteni a pasikat. Főleg ha tudod hogy úgysem jön be.

Szerintem ez a srác nem is tekintett rád barátként, nem értem hogy jött ide a válaszod. Meg a többiekét sem értem, kivéve a 3-asét. Ti nők mindig csak piti dolgokat tudtok felfújni.


Itt olyanról van szó, hogy évek óta tartó akár gyerekkori legjobb barát kapcsolat, nem pedig 2 perce ismert műbarátokról. Legközelebb kiírom inkább, hogy csak férfiak válaszoljanak.

2017. márc. 9. 13:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Barátok voltunk. Nem hülyítettem senkit!!!

Ő mondta hogy csak barát. Hat ja.... annak ellenere nem úgy viselkedett.

Kerdésedre a válasz. Az már reg rossz ha valamit meg kell bocsájtani a másiknak.

2017. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!