Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem van a baj?

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

A kerdesem egy tegnapi buli ihlette meg,amire nagyon keszultem. Addig keszultem mignem tudatosult bennem h nincs kivel menjek. Na ra is irtam par csoporttarsamra,hogy mehetnenk- egyutt de lekoptattak,hogy bocsi en most xy-nal megyek csak ketten. Vagy nem irt vissza a masik es vmi hulye szoveget kitalalt,h nem latta furdott.

Tudni illik rolam,hogy keves barataim vannak de azok sem azok akikkel mindent megbeszelek. Egy volt,de h foiskolara jottem,ahol o is tanult megromlott a kapcsolatunk. Pedig vele mindent megbeszeltem. O volt talan az egyetlen. Most szobat valtottam,mert egy nagy utalom hozzank koltozott es voltak konfliktusok,a baratnom akit azt hittem az pedig melle allt es elpartolt tolem. Mindig az idosebekkel v a fiukkal jottem ki jobban,de a vegzosok is elmentek,dolgoznak es pont nem erdeklik oket milyen hisztijeim vannak. Van egy rossz tulajdonsagom ha nagyon megbantanak,akkor onnan vege,soha tobbe nem tudok ugy viszonyulni hozza. Tehat mondhatni sok embertol megvalok.

Es most ott tartok egyedul vagyok itt a foiskolan,nincsenek barataim. Biztos en is hibas vagyok valahol,nem tartom magam tokeletesnek,de megis nonszensznek tartom h senki nem marad meg mellettem. Vagy szimplan nem vagyok szorakoztato? Am nagyon alkalmazkado tipus vagyok,es tudni kell rolam mindenkit kepes vagyok elfogadni es szeretni addig,mig nekem nem art.

21\L


2017. márc. 9. 09:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi ha hosszu lett. Most kijottek belolem az erzelmek
2017. márc. 9. 09:32
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Az tényleg nem jó tulajdonság, hogy bármilyen konfliktus miatt véglegesen megszakítod a kapcsolatot. Ezért maradtál egyedül.

Konfliktusok, problémák mindig lesznek, folyamatosan, mindenféle kapcsolatban, akár baráti, akár családi, akár szerelmi.

Nem az a megoldás, hogy onnantól kezdve kizárod az illetőt az életedből. Szinte mindent meg lehet beszélni, oldani.

2017. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg is beszeltem a bnommel aki magamra hagyott..lenyegeben o erezte magat sertve..en meg mondtam h en meg magamra hagyva ereztem. De hiaba beszeltuk meg hiaba mondta azt h ettol meg lehetunk joba..nem tudok! Mert nekem mai napig rosszul esik h az az illeto elvette tolem es mindenhova egyutt jarnak az utalom meg rohog a markaba. Nem tudok beletorodni.
2017. márc. 9. 12:00
 4/7 anonim ***** válasza:
3: ne foglalkozz vele. Ha nem megy, nem kell erőltetni. De biztosan van más is a környezetedben, akivel nem foglalkoztál ennyire és azért tűnt el.
2017. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vannak..de nekik is meg van mar a kis klikkjuk es ok jol erzik magukat annyian,en meg ott "betolakodokent" nem mutatnek jol..meg ez a baratkozasom is eroltetett lenne :/
2017. márc. 9. 12:28
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

erősebb konfilktus után én sem szoktam fenntartani semmit. Egyrész időpazarlás, és nem arról szólna barátokat szerezni, hogy tényleg érdekel a másik? Nem fogok felületes bulihaverokat tartani és nyalni, csak hogy legyen kivel beb*sznom ha unatkozom.


Amúgy meg ne parázz, simán tudsz új embereket megismerni és örülj annak is, hogy képes vagy egyedül is meglenni.

2017. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom utolso! Vhogy en is ezt erzem!

Ha igazan fontos lennek nekik teljesen mindegy milyen konfliktus van koztunk keresne. De o nem keres hiaba ugerte azt h joban lehetunk attol.

2017. márc. 9. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!