Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti szólnátok a helyemben a...

Ti szólnátok a helyemben a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki egy évvel fiatalabb nálam. (Ő most 18 éves.) Összejött egy 23 éves fiúval, aki már előrébb jár az életében, van pénze rendesen, (bár eleve gazdag családból való), egyetem mellett dolgozik, ezért nyilván a tenyerén tudja hordozni a barátnőmet. Örülök a boldogságuknak, kedvelem a fiút, és nyilván a barátnőm dolga, hogy kivel jön össze, de úgy veszem észre, hogy a barátnőm a fiú hatására kezdi elveszíteni az "igazi önvalóját". Mindig is egy olyan lány volt, akinek van esze, emellett viszont vidám volt, tudott élni, és lehetett vele jókat bulizni. A fiúja teljesen más kaliber. Egy eléggé karót nyelt, merev csávó, aki makacs is, és nagyon irányítás mániás. Az igazság az, hogy szerintem nincs jó hatással a barátnőmre, mert mióta együtt vannak, a barátnőm egyre "unalmasabb". Nem tudja igazán elengedni magát, és ha van egy program, ahova elhívom, de a pasija nem akar jönni vele, akkor már el se jön a programra, kvázi feladja, amit akar, csak mert a srácnak valami nem tetszik. Szerintem ez nagyon rossz. A barátnőmnek nem kéne hagynia, hogy ennyire behálózza ez a fiú. De szabad nekem ilyesmit mondani a barátnőmnek? Nem szeretném, hogy azt higgye, a párkapcsolata ellen vagyok, vagy akármi... Nem tudom, mitévő legyek. Észre sem veszi, hogy mi történik épp vele szerintem.

Előre is köszönöm a segítséget!



2017. márc. 11. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Az emberek kapcsolatai időnként egymás rovására mennek. Ha a barátnőd inkább a pasijával akar lenne en teljesen elfogadom. Sajnálom, hogy ez téged zavar.

Barátságok születnek és elmúlnak. Gondolom Te is eltávolodtál az ovodai barátoktól. Lépj túl rajta és hagyd a barátnődet!

2017. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most jöttek össze, gondolom élik a "mézes heteket", ilyenkor az ember elhanyagolja kicsit a barátait, de majd visszafog hangolódni rád is szerintem. Mégse te leszel az élettársa, szóval nem nézheted csak a kettőtök kapcsolatát szempontként, ha ők jól megvannak egymással, akkor hagyjad és örülj hogy a barátnőd boldog. Áttudom érezni a helyzeted, de hát ez van. Ne állj kettőjük közé..
2017. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértettetek. Nem is kicsit... Nem arról írtam, hogy szét akarom szedni őket, vagy, hogy hagyja már a pasiját, inkább foglalkozzon velem, hanem arról, hogy azt látom, teljesen elveszíti a régi, vidám és móka szerető egyéniségét, amint teljesen alárendeli magát a pasija akaratának. Ezzel nem arra célzok, hogy szakítson vele, csak, hogy figyeljen oda, hogy megőrizze a szuverenitását, és ne legyen birka.
2017. márc. 12. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Az emberek folyamatosan változnak.
2017. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!