Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kedves meleg vagy bi tini...

Kedves meleg vagy bi tini fiúk! Hogyan fogadnátok, ha megismernétek barátilag egy hetero lányt, akivel legjobb barátokká válnátok, megértene mindenben és elfogadná a vonzódási körötöket is?

Figyelt kérdés

Leginkább tényleg tinédzser véleményekre vagyok kíváncsi.

Várom a válaszokat! :)



2017. márc. 12. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én bi vagyok, és van most éppen hasonló. Olyan kedves, meg szép is, le tudnék vele élni egy életet.

19/F

2017. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Meleg vagyok,és örülök hogy sikerült egy ilyen lányt találnom. :) Nem csak,hogy elfogadja,de ki is áll a melegek jogaiért.

Egyszer például láttuk hogy, egy srácot piszkálnak a melegsége miatt. Ő meg egyből ott termett mellette, leüvöltötte a 2 homofób srác fejét,hogy mégis mit képzelnek, és hogy inkább a saját súlycsoportjukból kössenek bele valakibe. Aztán az egyiknek,aki keménykedni akart még bevert egyet. :D

2017. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon kedves tőle! :) Köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. márc. 12. 15:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Szép ideológia, mely sok esetben valósággá válik. Ám tapasztalataim szerint gyk.hu-n ezt szinte lehetetlen elérni. Már vagy több tucat lánnyal elkezdtem írogatni, de vagy nem tartottak ki, vagy Atlantisztól laktak 2 faluval odébb szóval abba maradt a személyes kapcsolat felvétel előtt a dolog... Abban az nagyobb valószínűségű az általad lefestett forgatókönyv, ha az ember már ismeri az illetőt, majd bevallja a lány ismerősének, ez által pedig közelebb kerülnek egymáshoz. 17/f,m
2017. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, hol laksz, ha megkérdezhetem? :)
2017. márc. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17/F Jah, én is meleg vok és van lány hetero legeslegjobb barátnőm és imádjuk is egymást szóval engem mindenhogy elfogad, főleg mikor az exem szakított velem, ő segített kiszakítani abból a nehéz korból. :)
2017. márc. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Szerintem a melegek nagyon aranyosak es sajnálom hogy sokan nem értik meg őket illetve elítélik őket

Én mindigis akartam egy meleg havert de sose hozott egyel se szembe a sors

De még van időm :'D

14/L

2017. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én örülök,hogy vannak még olyan emberek akik nem ítélik el őket.

Én sen ítélem el őket,csak azért mert nem az ellenkező neműeket szeretik. :)

2017. márc. 17. 23:21
 9/9 anonim válasza:
En meleg vagyok es van egy teljesen heteeo barinom bestim es egyszer ikor pont arreb vokt larmeterrel odajott 1 homofob ed elkezdett piszkalni en mege gy csicskaval siman elbirok (szoban) de odahivot meg ketto homofobot es elkezdtek nyilvanosan durvan alazni odajott a barinom ugy megalazts oket de ugy huhuuuu olyat meg nem lattal egett a 3 nemnormalisnak az arca egy hetig szegyeltek megukat az biztos
nov. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!