Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki segítene a problémámon?

Valaki segítene a problémámon?

Figyelt kérdés

Szóval, elárulok a külsőmről pár dolgot:

- dagadt vagyok

- sötétbarna a hajam

- szintén sötétbarna a szemem

Hogy ezeket miért soroltam fel? Azért, mert zavar, hogy az én koromban (12 éves vagyok), mindenki szekál a külsőm (lásd az előbbi felsorolásban: dagadék vagyok), meg hogy nagy az orrom (szerintem egyáltalán nem), meg hogy egyáltalán létezek... Pár napja két csitri lökdösött és szekált egész nap, de olyan módon, hogy bőgve jöttem haza a suliból. Most anyukám megmentett, s visszafogták magukat, de most mások b**ztatnak helyettük. Egyébként mindenki levegőnek néz, ha sikereim vannak, arra sem figyel senki, csak ha valami szarba keveredtem, csak azt nézi mindenki... Elegem van. Nem szeretnék panaszkodni nektek, és tudom, már rengeteg kérdés van ebben a kategóriában, de ezt muszáj volt. Bocsi a regényért, nem akartam egyébként, csak szeretném, ha valamennyire tudnátok rajtam segíteni, ha nem baj.



2017. márc. 13. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindhármon lehet változtatni. Hajrá! (De nem muszáj)
2017. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Fogadd el önmagad, vagy változtass a külsődön.
2017. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos az ilyen kis dögökkel nem nagyon lehet mit kezdeni. Ilyenkor szokott jönni a szokásos szöveg, hogy állj ki magadért, ne hagyd magad...ez sajnos azonban rossz tanács, mert egy embernek x emberrel szemben nehéz. Még csak 12 éves vagy, változni fogsz, szépülni és le is fogyhatsz, ha kitartó vagy és teszel róla. Ezeket a dögöket meg próbáld meg elkerülni amikor csak tudod. Lehet gyávaságnak tűnik, de ne foglalkozz vele,mert egyedül több ellen kevés vagy. Én azt tanácsolom, hogy tanulj jól, keres valami jó hobbit, elfoglaltságot amit élvezel és emelkedj ki úgymond. Majd tíz év múlva amikor egy elit egyetemen fogsz tanulni, vagy lesz egy jó munkád,sikeres leszel... majd szépen a képükbe vigyorogsz amikor éppen a budit pucolják...(velem így lett, most olyan jó lenézni a sok kis büdös senkit) :)
2017. márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, de nem szabad rosszul érezned magad más szemét k...k miatt. Engem a vörös hajam miatt szénné oltottak általános iskolában, boldog, boldogtalan belém rúhott, megalázott, kinevetett. Ritka szar érzés, hogy olyanért bántanak, amiről nem tehetsz. Állj ki magadért és sose hagyd, hogy megalázzanak!
2017. márc. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én nyolcadikos vagyok és a kis hatodikosok beszólnak egypárszor,de leszarom mivel tudom hogy érettebb vagyok náluk és nem sülyedek le a szintjükre. :) szóval ne adj egy olyan ember véleményére aki a te szemedben egy senki. :) vagy még ha nem vagy megelégedve magaddal akkor sportolj
2017. márc. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. márc. 14. 14:08
 7/7 anonim válasza:
Szia! Velem is ugyanez van, engem baglyocskának csúfolnak, mer hegyes az orrom. Szerintük ez vicces, szerintem nem. Amit tudsz tenni az, hoyg nem foglalkozol vele.
2017. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!