Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyetemen hogy barátkoznak...

Az egyetemen hogy barátkoznak az emberek?

Figyelt kérdés
Ha nincsenek ott osztályok meg ilyenek, akkor hogy?

2017. márc. 14. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
A legtobb orad ugyan azokkal az emberekkel (nagyreszt) van.
2017. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

peldaul beszelgetnek egymassal.


Ez neked nem jutott eszedbe?

2017. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan a kocsmában is a billiárd asztal körül.

Felnőttek egy légtérben vagy beszélgetést kezdeményeznek, ha úgy érzik helyénvalónak, vagy valami véletlen folytán úgy is szóba elegyednek.


Közös étkezés és/vagy kolesz pedig rátesz egy lapáttal.

2017. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Diákszervezetbe is ha becsatlakozol akkor sok embert megismerhetsz. Ezenkívül fejlesztheted a softskilljeidet, úgyhogy én mindenképpen ajánlom.
2017. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nehéz, főleg akkor, ha nagy létszámú az évfolyam, nincsenek fix csoportok, és az ember mellé még nem túl társasági lény :D

Egyébként szerintem a legtöbb karon szoktak lenni gólyaestek, vagy évfolyamos bulik minden félévben, de érdemes elmenni gólyatáborba is, vagy részt venni más egyetemi rendezvényeken.

2017. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Nálam nagyobb antiszoc szerintem nincs, de mikor eljött az első vizsgaidőszak, és rájöttem, hogy szükségem van jegyzetekre/infóra, akkor megtaláltam a módját, hogy elkérjem a többiektől.

Innen meg már csak egy lépés volt, hogy beszélgessünk, és megkedveljem őket. Azóta az egyik szaktársam a legjobb barátnőm is egyben :)

Egyébként munkahelyen sincsenek osztályok (legalább is nálunk egy 200 fős open office-ban van ömleszve mindenki), és mégis mindenki ismer mindenkit. Kevés a hely a közös konyhában, muszáj egymás mellé ülni, szóbaelegyedsz a másikkal a wc-ben vagy a büfében sorbaállás közben, a liftben, vagy a dohányzóban (de csak ezért ne szokj rá!)

2017. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezek szerint van én 5 év alatt nem tudtam összebarátkozni senkivel az egyetemen és még voltunk így páran a karon..
2017. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Úgy, hogy öt percig nem a telefonodat buzerálod.
2017. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!