Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék több barátot...

Hogyan tudnék több barátot szerezni? Sajna nehezen nyitok és sok barátot vesztettem már.

Figyelt kérdés

22 éves vagyok... Nemrég szakadt vége egy gyerekkor óta tartó barátságomnak, és sajnos annyi barátban csalódtam már, hogy nehezen nyitok új emberek felé... De nagyon lehetőségem sincs..De ha próbálkozom is, bár mindenkivel jóban vagyok akit ismerek de addig nem jut el a kapcsolat hogy szoros barátság alakuljon ki... Mindenkinek megvan a maga társasága/barátai és engem nem akarnak befogadni.. Szórakozni/suliban ismerkedni sajnos egyelőre lehetőségem nincs, mivel dolgozom és a munkahelyemen az emberek 80%-a nálam idősebb.. A kérdésem az lenne, hogyan tudnék barátokat szerezni? Társaságba járni nem tudok mivel ugye nincsenek barátaim és amúgy is most költöztem fel Pestre, kb senkit sem ismerek..

Olyan barátot szeretnék aki tényleg barát, és lehet együtt filmezni, kutyázni, csavarogni, programozni.



2017. márc. 14. 17:40
 1/4 anonim válasza:
Probalj meg neten hasonlo erdeklofesu enbert keresni vagy ismerkedj a kozeli szomszedokkal
2017. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj el az xy helyre, mert ott sok jó barát van - sajnos ezt nem mondhatjuk.

A munkahelyeden 20 százalék majdnem egyidős veled. Sokáig én is azt hittem, hogy senki sem szeret és baj van velem, de ezek csak kifogások, babám. Járj el mondjuk egy parkba, ott sok kutyás ember van. Mehetsz könyvárba, edzőterembe, videótékába, kávézókba. Esetleg ismerkedj a neten, de csak

óvatosan. Keress levelező társat (Csak neked oldal)

És a legfontosabb, hogy mosolyogj! A szomorú emberek mosolya a legszebb. :) Hidd el, ha egy zárkózott ember megnyílik, akkor mindenkit elbűvöl maga köröl.

Sok sikert az élethez!

2017. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Társaság nélkül is el lehet indulni szórakozni..., aztán lesz társaság:)

Lemész biliárdozni, csocsózni, tekézni....valami "társasjátékra", amit egyedül is el lehet kezdeni és előbb utóbb társaságban találod magad.Mondjuk a főváros az érdekemberek melegágya, így a zárkózottság nem is árt.

Most indultak a kiállítások és rendezvények, melyek kutyások, macskások, autós, motoros....stb.Lassan beköszönt a remek idő is, ilyenkor kint találod azokat is, akik olyanok, mint te.Ismerkednének kószáló és szimpi emberekkel....én meg szeretnék egyedül végigsétálni úgy, hogy nem akarnak mosolyt kicsalni és ismerkedni:DDD...látod, van kinek az örömöd üröm és az üröm az öröm ;)

2017. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 22 vagyok, pesti, hasonló problémákkal. Én valahogy mindig az olyan embereket vonzom be, akik nem hajlandóak dolgozni a barátságért, egyedül meg kevés vagyok fenntartani... ha gondolod írj, végülis a GYK-t is lehet ismerkedős platformnak használni, ha minden kötél szakad :)
2017. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!