Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak szerintem furcsa az ha...

Csak szerintem furcsa az ha valaki neten keres barátokat/társat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy úgy nem is lehet megismerni a valódi énjét, könnyebben hazudnak, mintha a szemedbe kellene mondaniuk a dolgokat. Akkor mégis miért keresnek ennyien neten?
2017. márc. 17. 06:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért furcsa? Ezt a világot éljük. A80-as években nem így volt. Az internettel újabb lehetőségek nyíltak meg az emberi kapcsolatok terén. Ha valaki hazudik, az úgyis kiderül a személyes találkozón.

Én is szereztem már barátot és szerelmet is innen.

2017. márc. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Neten pont, hogy őszintébbek az emberek, mert nem igazán van van következménye, ha rosszat mondanak.
2017. márc. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

elmondom neked neten sokkal őszintébbek az emberek, mert sokkal nagyobb biztonságban érzik magukat a saját környezetünkben egyedül, igaz írnak/beszélnek a másiknak, de attól még egyedül vannak a szobában és hamarabb megnyílnak


24F

2017. márc. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

1. A neten az emberek nyíltabban, öszintébbek, mert nem "járatják le" magukat, ha elmondanak olyan dolgokat, amik nekik prolbémásabbak, mert a másik nincs ott vele szemben.


2. Egy csomó ember nem az "este lemegyek a kocsmába és együtt berúgunk" tipusú, és föleg aki visszahúzódóbb, nem általános érdeklödésü, az a neten hamarébb talál hasonló valakit.

2017. márc. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csak szerinted furcsa.
2017. márc. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Net-en hol lehet barátnőket találni?


Én egy eléggé elfoglalt 48 éves nő vagyok, de nagyon magányos. Jó érzés lenne néha nyugodtan leülni, meginni egy kávét és beszélgetni emberekkel.

2017. márc. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem más a tapasztalatom.
2017. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj #1, de tévedsz. A '80-as években is (meg még korábban is) így ment, csak akkor még a napilapok társkereső rovatán keresztül ismerkedtek.
2017. márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Direkt nem keresnek, max ha ugy alakul egy allando kommunikaciobol. Ki tudja, milyen elobem. Idooazarlasnak tartom a direkt keresest.
2017. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Na de ha én egy itthonülő sorozatmániás vagyok, akkor hol találok hozzám hasonlókat? Nyilván a neten.


Lehet, hogy tele van ez a lakótömb is olyan nőkkel, mint én, csak soha nem tudom meg, mert nem csengetek be mindenhova, hogy "csókolom, van itt valaki, akivel kaját rendelhetek és binge-elhetek új sorozatot?"

2017. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!