Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhanyagolnának a barátaim?...

Elhanyagolnának a barátaim? Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben azt vettem észre,hogy a barátaim kezdenek elhanyagolni,és jobban ellennének nélkülem. Én reagálom túl? Szóval... Holnap születésnapom lesz,és elhívtam a barátaimat sétálni. Aztán egyik barátnőm mondta hogy menjünk meccsre. Aztán az volt,hogy meccsre megyünk. Később másik barátnőm közli velem,hogy a szerelme holnap jön a városunkba. Én nem akarom őket most ezzel zavarni,hogy akkor nem érdekel,jöjjön sétálni,szóval végül szerintem nem lesz az egészből semmi. (Ezt csak azért írtam le,mert pl ez is kicsit rosszul esett) Sokszor úgy viselkednek,mintha ott sem lennék,volt hogy az sem érdekelte őket,hogy magam kullogok ott mögöttük. Egymásnak mindent elmondanak,nekem szinte semmit. Nagyon rosszul esik,hogy így bánnak velem,fogalmam sincs,hogyan tudnék ezen változtatni. Sok éjszaka sírva aludtam el,mert mindig azt hiszem,hogy velem van a baj. Szerintetek mit tegyek,hogy felfigyeljenek rám,vagy hogy velem is törődjenek? Esetleg túlreagálnám,és ilyen egy normális barátság? Válaszaitokat előre is köszönöm.
2017. márc. 17. 20:52
 1/5 anonim válasza:
Ne menj oda hozzájuk, ignoráld őket és talán akkor majd odajönnek ők hozzád. Ha nem, akkor meg nem érdemes velük barátkozni, mert egy normális barátság nem ilyen.
2017. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túlságosan komolyan veszed a barátságokat. Én amondó vagyok (tapasztalataim alapján), hogy egyre ritkább az igazi barátság manapság. Inkább csak olyan közönségszerű a másik ember sokaknak. Addig jó, míg bólogat, meghallgat serényen, aztán utána már nem érdekli az, hogy veled mi van. Pl. nekem egy igen jó haverom kezdett eltávolodni, amióta hosszú évek után lett most 1 éve csaja, összecuccoltak, igaz másik városban élnek és nem is lenne alkalom annyit találkozni, mitn korábban, de amikor hazautazik ide a srác, akkor is van, hogy bäszik szólni, hogy menjünk már el sörözni egyet. Rohadjon meg, érted. :D Szard le, éld az életedet, építsd a karrieredet, legyenek hobbijaid és, akinek számítasz, az majd úgyis hozzád csapódik.
2017. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már próbáltam ezt a módszert,de nem igazán érdekelte őket,csak annyit mondtak ott egymást közt,hogy most megint miért vergődök... Csak ha velük nem,akkor sajnos az osztályból senkivel nem nagyon tudok barátkozni:/. Azért köszi a gyors válaszod!:)
2017. márc. 17. 21:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Uhh második. :D Lehet igazad van. Remélem is,hogy lesz akire számíthatok majd.
2017. márc. 17. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tömören írva: Sz@rral, minek foglalkozol???

Hol a büszkeséged?

A barátságban megválogathatod az embereket, tedd azt és olyanokat válassz be, akik gazdagítják életedet ( nem anyagiakban ), becsülnek-tisztelnek és a többit meg rúgd ki belőle. Egy fagyi is többet ér a leírt "barátaidnál" ;)

2017. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!