Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim,de nem mindig vannak ott,amikor kellene.Az egyik az rendszeresen megbánt,amikor vétek egy pici hibát,akkor meg megsértődik és rohan a barátnőihez kibeszélni.

Én nem tudom egyszerűen elviselni,hogy pl most sincs itt senki,akire számíthatnék.Érzem,hogy amiatt a lány miatt (aki rohan a barátnőihez) egyre többen kezdenek utálni,pedig semmi rosszat nem csináltam.Nem tudom,mit kezdjek.Lelkileg is már kezdek romlani.Nem bírom felfogni, hogy utálnak a semmiért, és hogy ebben a percben is engem beszélnek ki.Az a lány már 7 éve a legjobb barátom volt...

Mit tegyek? Utálom,hogy ok nélkül utálnak.


2017. márc. 17. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondd el a lánynak őszintén, hogy mit érzel, hogy esik ez neked és kérd meg, hogy fejezze be. Ha neki áll feljebb és hàtat fordít, akkor sosem volt igaz barát:)

Fel a fejjel, egyszer lent egyszer pedig fent:)!!!

2017. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Beszélj a lánnyal őszintén, nyugodtan és mondd el hogy ez téged mennyire bánt. Ha tényleg a legjobb barátod akkor biztosan meg tudod ezt beszélni vele. És ne idegeskedj azon mindig hogy mások mit gondolnak rólad. Ha olyan emberek utálnak akik neked nem fontosak akkor egyszerűen hagyd őket a francba.
2017. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Őt ez nem nagyon érdekli, írtam neki és nagyon nem érdekelte,azt mondta, mostmár mindegy..mondjuk nem értettem, miért mindegy,ezt se tudta elmondani.

De azért köszönöm szépen mindkettőtöknek.:)

2017. márc. 18. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!