Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Színleltetek már barátságot?

Színleltetek már barátságot?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy valaki azért barátkozik a másikkal, mert az rossz passzban van, és ő ezt élvezi?Utálja az illetőt valamiért, és ezért jó nézni ha szenved, ezért barátságot színlel, mert csak akkor kerülhet közel hozzá, hogy testközelből nézze és esetleg még rúghasson is a másikon egyet-kettőt.

2017. márc. 21. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.

De biztosan van olyan, aki valamilyen érdekből barátkozik másokkal.

Viszont, amit írtál, azt nem tudom elképzelni.

2017. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem ezt megmondta a "barátnőm" a szemembe.

Most, hogy jól vagyok elkezdett feltűnően kerülni mindenhol.Elkaptam egyszer, hogy beszélgessünk és akkor azt üvöltözte, hogy nem kíváncsi a tökéletes életemre, arra várt hogy hátha kinyírom magam mert neki az én életem kellett volna?!!És nem érdemlem meg a férjemet az életemet.

10 év "barátság" volt.

Voltak jelek így utólag, de hogy lehettem ennyire naív?

2017. márc. 21. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek. Engedd el. Ha így a szemedbe mondta akkor mit vársz még tőle? Nem lesztek soha jóba. Ő "próbálkozott" (persze nem jó értelemben), de nem jött össze neki ezért már nem "érsz" neki semmit. Mindig is voltak és mindig is lesznek ilyen emberek. Röviden: sz*rd le. Ő is ezt fogja tenni.
2017. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi.Elengedem.Nem akarok még véletlenül sem jóban lenni vele ,sőt.Akkor szó nélkül otthagytam,aztán töröltem telómból stb.

Ez pár hónapja volt, csak most előjött bennem, mert lenne lehetőségem barátkozni és egyszerűen nem megy.Látom a nagykést, ahogy a hátamba fogják vágni.

2017. márc. 21. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Én színlelem, majdnem az összeset, pedig elég sok van. Sok barátomba rúgtam bele aki a legjobbjának tart.

Szóval igen, simán lehetséges, de csak az ilyen "gonoszabb", ravaszabb emberek csinálnak ilyet, akik csak szimplán nem kedvelnek másokat azok csak beszólogatnak és ennyi.


De ezzel okozta neked a legtöbb rosszat, hogy ezek után te nem fogsz megnyílni másoknak sem, tartasz a kapcsolatoktól, mert félsz hogy megint csalódni fogsz, és lehet hogy nagyon jó barátra tehetnél szert de mégsem megy mert zárkózott leszel.


Legyél résen, de ne zárd el magad másoktól, engedd hogy bebizonyítsák hogy ők a barátaid akarnak lenni, hagyd hogy tegyenek érted dolgokat. Nem hiszem hogy sok az ilyen ravasz ember aki így akar tönkretenni másokat.

Ő vele pedig soha többé ne beszélj.

2017. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!