Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy szeretnék egy igazi...

Úgy szeretnék egy igazi legjobb barátot de a mostaniak is csak haverok erre most mit?

Figyelt kérdés
18/L vagy hol keressek legjobb barátot? Olyan szhar így hogy a "legjobb barátom" nem is az

2017. márc. 22. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

ugye tudod, hogy ezt nem lehet kikényszeríteni?


24F

2017. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok semmi ilyet LMao

Pl most is elhivtam hogy pl együnk a leroyba utána én megyek edzesre es mindig a válasz majd eldöntöm vagy nem kb csak suliba vagyunk jó barátok máshol mar nem

2017. márc. 22. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Mert neki megvan a saját világa, és te nem vagy annak a része. Szóval nyílván őt ott kellene hagyd. 18 évesen azért már nem könnyű "legjobb" barátot kapni, mindenkinek megvan a társasága, és senki nem enged be könnyen az "életébe".


18 évesen pasit is kereshetnél, ha benne megkapod azt a "lelki" társat akit keresel, amúgy társkeresőzést is ajánlhatom, ott is tudsz barátokat keresni. De ennek más módja sajnos nincs, kell próbálkozni s keresni :\.

2017. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
73%
Én 16 éves vagyok, ismerős a helyzeted:/ a suliban van egy lány akivel "puszi pajtások,, vagyunk de pl ha ki akarunk menni valahova nem hívna engem:| vagy néha úgy érzem, hogy csak állok ott mellette a suliban tökre egyedül. De azt mondják hogy az igazi barátot a nehéz helyzetkben fogod "megtalálni,, :))
2017. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de erről valahogy ez jut eszembe:

[link]


Minek ez a " címkézés ", hogy legjobb barát.

2017. márc. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy manapság a legtöbben olyan könnyen dobálóznak ezekkel a jelzőkkel:)

Ès idővel meg nagyot koppannak..mert az az illető a haver kategóriát se üti meg..ráadásul tök egyoldalas "barátság" ..amihez max csak ő ad hozzá.

Ès ez szomorú.. De a környezetbe ènis ezt tapasztalom.

Ènis keresek barátok.. De nem görcsösen..ha jönnie kell,jönni fog:D (vonzás törvènye,valamennyire èrvènyesül)

Bár nekem vannak elèg pozitív èlmènyeim ezáltal az oldal által..úgyhogy tessèk próbálkozni,nm szabad feladni:)

23N

2017. márc. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem vagy vele egyedül.. megette az egészet a fene ha csak egyoldalú a dolog
2017. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!