Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi lehet ez?...

Szerintetek mi lehet ez? Barátság vagy több annál? Élőben miért viselkedik ilyen furán? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akivel már évek óta tart a barátságunk. Mindketten elég zárkózott természetűek vagyunk, de ő még nálam is jobban. Srácokkal azért eldumálgat, de lánnyal én még sohasem láttam... Évek óta egy csomót leveleztünk és ott nagyon megnyílt nekem, pont ezért azt is éreztem, hogy már több van köztünk barátságnál. Suliban viszont most több óránk is van együtt, de csak a tanulásról lehet vele beszélgetni, másról csak akkor ha én dobok fel egy témát, akkor tök jófej, de zavar az egyre jobban, hogy elvileg a barátjának nevez, de csak nagyon nehezen jön oda hozzám magától vagy hasonló dolgok.

Viszont ott a másik oldal, hogy nagyon figyelmes velem szemben és van pár közös dolog így, amit ő csinált és csak velem osztott meg (ilyen iskolai dolgokat), de a valóságban meg ilyen fura a viselkedése. Nagyon a tanulásra fókuszál, azt tudom és gondoltam azt is meg kellene beszélnem vele, hogy most mi is van köztünk tulajdonképpen. (Kihasználás szaga kétlem, hogy lenne a dolognak, ahhoz túl jólelkű, meg olyan igényességgel vannak megírva a levelei, hogy csak úgy nézek néha én is)



2017. márc. 23. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, hogy te fiú vagy lány vagy.

Emiatt azt sem lehet sejteni, "azt is éreztem, hogy már több van köztünk barátságnál" félmondat vajon mire utalhat.

Kéne tudni, hogy hány éves vagy, és lány vagy-e.

2017. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!