Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőmnek szeretnék...

A barátnőmnek szeretnék segíteni, amikor leírom a történetét, Mit lehet tenni az ügyben?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek van egy mihaszna nőtlen testvére, aki pénzügyileg zsarolja az egész családot, bepróbálkozott már a barátnőmnél is, de ő ellenállt. Már eladta a kocsiját, minden hónapban megvágja nem kevés pénzzel a nagynénjét, elkölti az anyja járandóságát. Most a nagynéni is megtagadta a segítséget és mit talált ki a kis szemét? Eladassa az anyjával a házat, ha a testvére nem fizet neki 2 millió Ft-ot. Ő meg nem fizet. Nem tudják hová kell a sok pénz, de 5 éve két házuk volt, az egyiket eladták a pénzt egy az egyben elverte, aztán következett a kocsi, most megint a ház. Innen már a hajléktalanszálló lesz a következő állomás. Szerintetek zsarolják? Szerintem homokos a gyerek, de a partnerek nem hiszem, hogy ilyen sokba kerülnének? Én nem mondanám róla azt sem, hogy kábítózik, meg azt sem, hogy iszik, kártya? de mindig csak veszítene? Mit lehet tenni az ügyben? Én már mondtam a barátnőmnek, hogy fogadjon magánnyomozót, vagy jelentse fel, nem tudom mire vár még?
2017. márc. 24. 00:10
 1/10 anonim ***** válasza:

a szülők miért nem fogják fel?

ne a szülők pénzét verje el az a tróger..

2017. márc. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ő nevén van a háznak egy bizonyos százaléka (2 millió forint értékben)? Valahogy fizessék ki neki, aztán takarodjon onnan. Sajnos bukó, ha papíron is van köze a házhoz. Ha nincs, akkor meg simán kidobnám a csába. Mindkét verzió után az lenne a minimum, hogy jól össze is verem. :D 27F
2017. márc. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az anyja sem 100-as, aki belemegy abba, hogy már nem egy házat eladnak a feje felől és még mindig csak nyomja neki a pénzt, azt hiszi ez a megoldás? Most eladatja vele a több mint 100 nm-es családi házat, bedugja egy 50 nm-esbe, nem gondol bele az sem, hogy mi lesz ezután? Mit fog csinálni az ilyen elvetemült ha nem fog pénzt kapni? A nagynénje már fél tőle ha hazajön!
2017. márc. 24. 00:24
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
ezt a családnak kell kezelnie. Magánnyomozó nem segít ez esetben... lehet játékfüggő vagy valami. azt azért érdemes lenne kideríteni, hogy mire költi a pénzt, de ezt neki kell elmondania
2017. márc. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Rendörségi feljelentést lehet kezdeményezni persze csak Akkor ha van rá olyan bizonyítékod.Amúgy a dolog sajnálatos
2017. márc. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Hol itt a kérdés? Fel kell jelenteni a fenyegetésért, zsarolásért, ugyanis nem számít hogy rokon. Ha egy idegen csinálná ezt velük mit tennének? Ugyanazt kell a rokonnal is.
2017. márc. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meg kell verni, ezek másból nem tanulnak. F
2017. márc. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
A feljelentéshez kell valami megalapozott gyanú. Az, hogy talán kártyázik, talán homoszexuális, nem bűncselekmény, és az sem zsarolás, hogy azt mondja, add el a házat, vagy fizess két millát. Fenyegeti a családot valamivel? Például, ha nem adsz nekem két millát, akkor bántalak (megverlek, leszúrlak, stb)? Mert ebben az esetben lehet feljelentést tenni. Ha ilyen nincs, akkor baromi egyszerűen annyit kell neki mondani: NEM. Nem adok. Ennyi.
2017. márc. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát igen az a baj, hogy azonkívűl, hogy hordja a pénzt, nincs más bizonyíték.A hova, kinek, minek kérdésekre egy magánnyomozó csak jutna talán valamire.
2017. márc. 24. 19:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Fordulj a rendőrökhöz
2017. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!