Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha nagyon megbánto...

Mit tegyek, ha nagyon megbántottam egy lányt, aki a barátom? (én férfi vagyok)

Figyelt kérdés

Azzal bántottam meg, hogy összevesztünk, és vissza akartam kérni egy ajándékomat. Most hiába magyarázom, hogy nem gondoltam komolyan, folyamatosan azzal jön, hogy vissza akarja adni, és hogy nagyon rosszul esett neki amit írtam.

"Szerintem te bàntasz engem folyamatosan . És szarúl érzem magam miatta és nincs erre szügségem.

Ez nem félreértés

Így gondolod, ezt írtad. Nincs ezen mit beszélnünk."


Erre ezt írtam:

"Ha tényleg nem vagy a barátom, akkor sajnos így van. Ha viszont én értettelek félre, akkor nagyon sajnálom. Én kedvellek.

Mondtál már valaha olyat, amit később megbántál?

Én megbántam, hogy ezt mondtam neked. Tudom, hogy olyan ember vagy, aki mindent komolyan vesz, és soha semmit sem felejt el."


De lehet, hogy nem elég.

Van valami ötletetek?

Hétfőn vagy kedden találkozni akar és vissza akarja adni. Én viszont nem fogadnám el, valószínűleg letenné valahova és elsétálna.

Nem akarok ilyet.

Megbántam, hogy visszakértem és TUDOM, hogy HIBA volt nem kell erre külön felhívni a figyelmem, hogy mekkora tapló vagyok.


Azért írtam ki a kérdést, hogy segítsetek MEGOLDANI.


2017. márc. 26. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért a párkapcsolatokba raktad?
2017. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bad G-Sus válasza:
te szerelmes vagy ebbe a lányba, hagyd hogy vissza adja az ajándékot.
2017. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már tegnap is írtál ki erről kérdést báttya...
2017. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Haat en nem akarok tul indoszkret lenni, de magambol indulok ki. En akkor szoktam ilyen hisztis, makacs kis kingorcs lenni, amikor meg fog jonni vagy eplen mensizek. Igazabol ha ez all fent, akkor jobb lenne, ha elhalasztanad ezt a talalkozot, amig "leszall az osztrogen hullamvasutrol", mert ilyenkor en sem vagyok normalis. Minden apro dologban kepes vagyok a vilagveget latni, oriasi balhet csapni. Aztan amikor kitisztul a fejem a hormonbombatol, akkor meg ugyanazon kb csak nevetek.

Szoval szerintem probald meg elhalasztani valahogy, hatha lenyugszik. Mondjuk nem tudom hany eves, ha kamasz, akkor ez az allapot evekig eltarthat, annyit ne varj :D

2017. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már két hete csinálja ezt, de az tény, hogy pont most van nagyon kiakadva.
2017. márc. 26. 17:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy akkor te is visszaadod az ajándékait.
2017. márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Adja akkor vissza, aztán befejezi a műhisztit. Utána hagy pár napig-hétig, aztán keresd megint, addig csak kitisztul a feje.
2017. márc. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!