Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek ilyen helyzetben?...

Mit kezdjek ilyen helyzetben? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
nos van egy barátnőm akivel lassan 2 éve barátok vagyunk kisebb-nagyobb veszekedésekkel. Most csúnyán össze vesztünk mégpedig egy bonyolult ügyön. úgy kezdődött hogy azzal szórakoztunk hogy odamentünk alsósokhoz és kimondattam velük hogy Nagyárpi meg szaf egymás után sokszor.az egyikük ránk szált a barátnőm össze barátkozott vele, de én utálom őt egy árulkodós, hisztis, idegesítő p#csa. hogy idézzek tőle: "legyünk barátok és ne árulkodjunk egymásról"*ellőtte 5 perc-el elmond a tanárnak mert levettem az egyik cipőmet*amikor felhoztam ezt mondta*én árulkodhatok mert kicsi vagyok" Felhúztam magam de szünet végéig kibírtam azután tanulószobán az egyik osztálytársammal beszélgettem és kiderült hogy neki is volt már a kis drágával dolga és jól elbeszélgettünk róla... nos ezt a barátnőm valahogy megtudta és velem meg az osztálytársammal is elbeszélgetett.Már eleve mérges volt rám mert természeten páros munka volt osztályzatra én vele voltam. Persze nem tanult egy betűt se amit lelki ismeretfurdalás nélkül arcomba mondott hogy nem volt kedve, de azért engem meg 3szor megkérdezett hogy tanultam-e. 3 as lett persze akkor én voltam a hibás amikor messengeren megemlítettem hogy hogy van ez ő meg elkezdett ugatni hogy nem is ismerem a tanulás szót. dehogyisnem a természet tanulás miatt lemaradtam az Agymenőkről a Comey Centralon. De ki kéne vele békülnöm mert szerintem van pár dolog amit megemlít holnap rólam a tanárnak. hogy béküljek ki vele? Bocs hogy ilyen hosszú lett.

2017. márc. 29. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

A barátnőd szabad csak ez a része érdekel

16/Férfi

2017. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!