Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek sem illik jobb...

Szerintetek sem illik jobb viszonyban lenni az ismerősünk párjával, mint vele?

Figyelt kérdés

Kolleganőről van szó, akivel egyébként nagyon jól kijövünk, mégsem tudom elmélyíteni a kapcsolatot, mert napközben dolog van, meg amúgy is mindketten kissé antiszociálisak vagyunk inkább, tehát szabadnapokon se szervezünk közös programot. Én mondjuk benne lennék, de van egy másik elég erős jellemű kolleganő is a képben, aki úgy érzem kisajátította magának, és azt kommunikálja felém, hogy szakadjak le a barátnőjéről. (persze ezt burkoltan teszi, nem nyíltan)


A jófej lánynak van egy párja, akivel szoktam találkozni néha, mikor érte jön. Ő is nagyon szimpatikus nekem, szívesen barátkoznék vele is. Viszont mivel fiú, nem merek igazából semmit nyitni felé, mert félek, hogy nehogy félreérthető legyen.

Úgy érzem egyébként kölcsönös a szimpátia, mindig beszélgetünk, kapok valami apróságot tőle (nem csak én), nem is akarom túldimenzionálni, de valahogy úgy érzem, hogy kedvel engem.


Nekem is van párom egyébként, nem akarok bekavarni senkinek. Jól érzem, hogy így nincs rá esély, hogy velük barátságot kössek?

24L



2017. márc. 30. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ebből szerintem csak rosszul jöhetsz ki. Még ha mondjuk négyesben mennétek valahova, de így... Nincs az az isten, hogy ezt ne értsék félre.
2017. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!