Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálna tok egy olyan...

Mit csinálna tok egy olyan baráttal aki egyszercsak megszakítja veled a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem tudom h hogyan kezeljék amikor találkozunk,főleg h nem is értem.
2017. márc. 31. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítottam meg kapcsolatot egyik pillanatról a másikra több emberrel, akik "barátnak" tartották magukat, szóval én a másik végén vagyok. Az okok ezek voltak:


-csak magukról beszéltek

-nem vették figyelembe milyen állapotban vagyok

-ők viccelhettek olyannal, ami bánt, de ha én szóltam be valamiért, akkor jött a sértődés

-versengett

-valótlant állítottak magugkról, hogy jobbnak mutassák magukat


stb.


Szerinted veled miért szakította meg adott ember a kapcsolatot? Félre ne érts, lehet ezer oka ezeken kívül, lehet önhibádon kívül történt a dolog.

Én mindenesetre nem akarnék újra találkozni ezekkel az emberekkel.

2017. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En nem csináltam egyiket sem.Melyen magamba néztem és semmi rosszat nem tettem ellene.Sot,inkább én érzem úgy h totál átverték aztán lepattintottak.En sokat segitettem neki,mindig számíthatott rám.Mindig meghallgattam és érdeklődtem.Nem is telepedtek rá.Kolcsonosen kerestük egymást,aztán egyszercsak megváltozott.Sertegetni kezdett,szemét módon és kioktatoan viselkedett és még ő kerül el.
2017. márc. 31. 17:15
 3/7 anonim válasza:

Nos nekem volt valami hasonló az elsõ commentelövel, de nem szakitotam a kapcsolatot csak fére tettem. Ugy ahogy nemrég beleszerettem egykics barátomba (lányba) és õ nem akkart semmit. Nos ez ahoz vezetet hogy ne találkozak vele, de ha véletlenül össze futok vele az utcán akkor én ugyan ugy fogok neki köszönni és ha lehet akkor még beszélek is vele egy keveset.

De ha pl: velem történe meg ez az eset, hogy megszakitaná a kapcsolatot ok nélkül akkor le sem szarnám, de elöször rá kérdeznék az okára....


20/F

2017. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul esik,de nyilván nem akarom mutatni.Foleg h mutatja milyen jól érzi magát nélkülem.Nem adom meg neki az örömet h látja én nekem ez nem esik jól :(
2017. márc. 31. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Várjunk, akkor hol van itt a találkozási pont?

Hát ha így viselkedett, akkor hagyjad. Ha találkoztok kb. mint a második is írja, normálisan, távolságtartóan.

2017. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy viselkednek vele.De ő még mindig rá akar tenni egy lapáttal és minden nap mutatja milyen jó is neki a barátságok nélkül.Azert zavar,mert én csak jót tettem vele
2017. márc. 31. 18:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is olyan emberekkel szakitottma meg kapcsolatot akik állandóan magukról beszéltek, a saját problémájukat ecseteltésk,rám öntötték a lelki szemetüket, és mindemellett nem adták meg a tiszetletet olyan dolgokban amikkben én megdatam nekik pl.születésnap,mindig nekem kellett helybe menni,hogy találkozzunk,egy évben egyszer se voltak képesek eljönni hozzám.A tetejébe meg még rejtetten beszólogattak, kritizáltak.

Ne sajnáld azt aki megszakitja veled a kapcsolatot,okkal nem szerepel a jövődben.Velem 3éve az akkor legjobb barátnőm szakitotta meg a kapcsolatot,mégpedig nagyon csúnya módon.Akkor nagyon magam alá kerültem, de utána átláttam jobb,hogy igy történt.

2017. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!