Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A mai világban tényleg csak a...

A mai világban tényleg csak a túlzottan magabiztos embereknek van társasági életük?

Figyelt kérdés
Csak akkor fognak érdeklődni irántad, felhívni ha ilyen vagy? Aki csendesebb azt mindig kihagyják a buliból?
2017. márc. 31. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez régen is így volt, a csendeseket mindig kihagyták a buliból.
2017. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1


Igen? És ennek ki a magyarázata?

A csendeseknek muszáj magányosnak lenniük? Hogy találhatnak igazi barátokat, nem álbarátságot mint amilyet a többség köt?

2017. márc. 31. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, én is csendes típus vagyok.
2017. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Az én baráti körömbe jó pár srác csendesebb figura, akik ha megismerik a másikat és feloldódnak egy idő után, bazijókat lehet velük is bulizni. Én speciel nem azért keresem a barátaimat, mert "túlzottan magabiztos" emberek, hanem mert a barátaim tényleg. Ráadásul a közelebbi barátaim szinte mind csendesebb típusúak.
2017. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
Sport. Az összes barátom, ismerősöm akinek tényleg számítok, számítottam, a sportok révén ismertem meg őket.
2017. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem van egy ellenpéldám.

unokatesóm egy igazi magányos farkas,csendes,nem egy kommunikatív,sőt gőgös.

viszont nagyon jó pali és 15 éve boxol.

szóval vele bulizni annyi volt,hogy hívtuk,unszolni kellett,hogy jöjjön,eljött,a buliban otthagyott minket és ráment mindig egy csajra,de ha baj volt ott termett és akár 3 embert is kiütött 1 perc alatt.

szóval ha akarta ha nem,ő volt a góré mindig és mindenki hozzá alkalmazkodott és mindig mindenki azt akarta,hogy ott legyen ha megyünk valahova.

2017. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!