Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális ha egy 13 éves...

Normális ha egy 13 éves lánynak barátja van?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, nincs barátom. Viszont erről a kérdésről a környezetemben megoszlanak a vélemények. Szeretném tudni, hogy ti mit gondoltok róla.

2017. ápr. 3. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ez nem fekete-fehér.

Miért ne legyen?

Jönnek a kommentek, hogy jaj mert nem érett.

Igen, pontosan, nagyrészt nem érettek, de ha így érzi jól magát csinálja, feszegesse a határokat, persze ne menjen túl messzire.

De, ha nincs az se baj, minek kéne még hatalmas igény nincs rá.

14/L

2017. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem a mai vilagban teljesen normalis
2017. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Igen.

Képzeld, nekem óvoda középső csoportban is volt barátnőm.

Sőt, 4.-es és ötödikes koromban is. 14 éves koromig 3 barátnőm volt.

Egy gyereknek is vannak érzései, és a világ legtermészetesebb dolga, hogy egy gyerek is szerelmes lesz.

Természetesen tegyük hozzá, hogy az életkori sajátosságoknak megfelelően. Egy 12 évesek közti szerelem teljesen más, mint akár egy 18 évesek közötti, vagy akár egy óvodások közötti kapcsolat.

2017. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha esetleg már ismerkedsz fiúval azzal még nincs baj szerintem, de egy párkapcsolat hááát, még korai, már csak azért is mert általánosságban beszélve egyik fél úgyse gondolja teljesen komolyan. Amikor én 18 éves voltam, volt egy 15 éves barátnőm akit 11 éves kora óta ismerek. Nem fejteném ki bővebben honnan, de lényeg ismertem már őt régóta. Amikor 15 éves volt összehozott minket az élet, 1 évig voltunk egy pár, aztán útjaink külön váltak. Eltelt jó 3 év, és ismét összejöttünk, fél éve vagyunk együtt, és ő neki is már sokkal érettebb a gondolkodása, és az egész kapcsolatunk másabb mint régen.
2017. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne az? Én se vagyok fiatal, de 13 évesen más volt barátnőm, kész, ennyi. Amúgy tudod...te életed...ahogy gondolod, ne az határozza meg hogy XY-nak nem tetszene vagy nem tetszik hogy van barátod. VISZONT! Egy kapcsolathoz elég érettnek is kell lenni (nem testileg írom) hanem agyilag, és értelmes párt kell keresni! Nem Pistit akinek foghatod kezét suliba aztán hazamegy és gépezik meg minden téged meg le se...érted.
2017. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze csak egyszerűen kíváncsi voltam.
2017. ápr. 3. 20:37
 7/9 anonim ***** válasza:

14 éves vagyok, nekem sincs barátom, de szerintem a szerelem nem kortól függ, hanem attól, hogy mikor találod meg azt az embert vagy mikor találkozol valakivel, akiben megfog valami. Persze, érettség is kell hozzá. Meg az oviban is lehet valakinek szerelme, de az nyilván más lesz, mint mondjuk 16 évesen.

Szerintem a 13 nem korai, el lehet kezdeni, pont ideális kor. Ekkor szokott kezdődni.

2017. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne lenne normális? Nekem is volt "párom" abban az időben, talán a kézfogásig eljutottunk. Lehet volt szájrapuszi is, amikor "feljebb léptünk" :D


Csak eszembe jutott egy munkahelyi telefonbeszélgetés, aminek szerencsétlenségemre fültanúja voltam:

...

-és hány éves a nagymama?

-30

2017. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem minden az adott lánytól függ.Ha szeretne barátot,legyen neki de ne essen kétségbe ha nincs.

Én 13 vagyok és most fogyasztom az 5. barátomat.

Szerintem az a fontos,hogy tudd hol a határ.Csók még belefér de több ne nagyon.

Szerintem az az abszolút abnormális amikor egy 14 éves lány fehérnemű szelfit posztol a 3 valahányadik 25 éves pasijával...Igen,sajnos ismerek ilyet

2018. aug. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!