Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit csinálnátok akkor, ha...

Ti mit csinálnátok akkor, ha tegyük fel, valaki akit szeretsz, többször is bunkó veled (oktalanul) és nem veszi észre hogy rosszul esik, (és nem mondhatom meg neki hogy rosszul esik, mert a tanárom)?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem a tanáron hanem a párom ilyen és lesz*@rja ha mondom neki.


Egyébként miért ne szólhatnál neki.

Nekem is voltak ilyen tanáraim én mondtam nekik hogy :Tanárúr miért beszél így velem? Kicsit ilyen "megjátszott" szomorúan ugye ez vicces volt aztán ő erre nevetett és máris jobb kedve lett mindenkinek. Bár én elég közvetlen meg bolondos ember vagyok szóval poénnal eltudtam mindent hárítani, de ha meg te nem ilyen vagy akkor ne poénosan mond neki hanem esetleg óra után odamész hozzá és mondod neki.

De megérthetnéd hisz tanár tele stresszel nem pont veled akart bunkó lenni csak ilyen napja van és kész.

Nem kell mindent magadra venni.

2017. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!!Az az igazság,hogy nem mondhatom meg neki,nem vagyok az a típus😔😔😔..........Meg szerintem nem akar megbántani,van amikor bocsánatot is kér,ha bunkón mondott valamit/bunkón vàlaszolt.de lehet hogy én vagyok túl érzékeny???!!!!!!😔
2017. ápr. 5. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez függ attól is, hogy miket mondd. Lehet, hogy túlreagálod, lehet, hogy direkt bunkó, lehet hosszú napja volt... stb. Ha mondanál egy példát könnyebb lenne.
2017. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Például olyan,hogy megkér hogy rakjunk rendet a barátnőmmel a szekrényben,és utána elkezd velem veszekedni,hogy mit csinàlok a szekrénynél,meg hogy miért nem megyek ki az udvarra
2017. ápr. 6. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!