Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam meg a, ,...

Hogyan mondjam meg a, , barátnőmnek, , ne csak akkor keressen, ha kedve tartja?

Figyelt kérdés
Éreztetni szeretném vele,h amit csinál nem helyes.Akkor keres,ha neki kedve tartja éppen.Ha én keresem leraz.Eltunik,felbukkan.Ez nekem így nem barátság.
2017. ápr. 7. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Így.
2017. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akkor keres, mikor más programja nincs, vagy más nem ér rá. Legközelebb, ha visszautasít, szegezd neki a kérdést, hogy te csak a ló helyett a szamár vagy-e számára. Mondd el, miből gondolod. Nagyon valószínű, hogy felháborodik, és akkor tudhatod, hogy ez soha nem is volt barátság, és nem kár érte.
2017. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ki kell mondani, hogy ez a lány nem igazán tisztel téged, mint embert.

Van rá esély, hogy csak az ügyeletes szórakoztatás vagy a számára.


Ne kertelj, mond meg neki amit gondolsz. A reakcióiból látni fogod, hogy ő mit gondol. És vigyázz, ha manipulálni próbál, akkor azonnal hagyd ott!


Ne hagyd magad így kihasználni, neked is jár egy jó bartáság, amiben jól érzed magad.

2017. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom!Nagyon kellemetlen,ha én keresem úgy viselkedik,mint akire raakaszkodok és neki megvan a saját élete gondolatai vannak.Amikpr ő keres én még mindig kedves vagyok,találkozunk aztán ez így megy.Megalazo nekem.Nem hoztam fel eddig,mert még ő lesz felháborodva(ismerem) és jön h neki megvan a saját élete és nekem biztos azért fontos ő,mert nekem nincs ami nem igaz,nekem is van életem rajta kívül.Szamomra viszont a barátság is belefer
2017. ápr. 7. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne csóváld a farkadat mint egy kiskutyus, ha meglátod!

Amikor legközelebb keres téged valamire, akkor te rázd le, hogy most nem érsz rá, van már programod :-)

(Majd ha második alkalommal is keres, akkor gondolkodj el)

2017. ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!