Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Zavar, ha felcsenget! Mit tegyek?

Zavar, ha felcsenget! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy osztálytársam aki rendszeresen megjelenik hétvégén és felcsenget a haverjaival hogy menjek le hozzájuk kicsit bulizni meg ilyenek.De én nem akarok,nekem ez nem kikapcsolódás.A szüleim is dühösek,mert azt hiszik én hívom őket és azért csengetnek pénteken 9-10 óra körül.Teljesen felzaklatja a család nyugalmát.Mondtam neki,hogy nem akarok lemenni de akkor meg azzal jön hogy ne legyek már ilyen besavanyodott meg ilyesmi.Egyszerűen nem tudom mit tegyek.Utálom ha az otthoni nyugalmamat zavarják főleg ha este.

2017. ápr. 10. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Felvenné apám és elmondaná, hogy ha még egyszer későn este mernek felcsengetni, akkor lemegy és úgy pofán vágja őket, hogy többet nem lesz kedvük még a környékre sem jönni.

Mekkora pofátlanság valakihez este 10-kor felcsöngetni, úgy hogy már kérte is, hogy ne tegyék!! Nem csodálom, ha nem akarsz velük lógni.

2017. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
be*
2017. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!