Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Majd bele rokkanok. Mit...

Majd bele rokkanok. Mit tehetnék? Van jogom bele szólni vagy megmondani a véleményemet?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberben kezdtem esti iskolát. Ott megismerkedtem egy lánnyal akivel nagyon jó barátok lettünk. Közben Ő össze jött egy pasival aki holnap utazik külföldre. A lány be akarja fejezni az iskolát jövő júniusban és utána menni akar a pasihoz külföldre. Nagyon bele éli magát.


3 hónapja van együtt a sráccal. Addig 2-3x találkoznak most már, a modern technika segítségével akarnak távkapcsolatot tartani addig. A lánynak itt van a családja, itt vannak a barátai, külföldön a pasin kívül nem lenne senkije meg itt irodai munkát végezhet, ott meg csak mosogathat. Igaz, ott jóval többért dolgozhat és csak a pénz meg a pasi motiválja.


3 hónapja vagyunk barátok és nekem az egyetlen és legjobb barátom. Nagyon kedvelem és Ő is kedvel. Ezt én nagyon nehezen tudom elviselni, tudom, nagyon gáz, de van mikor éjszakákat sírok át. Én ezekben a Facebookos meg netes marhaságokban nem hiszek, én régi módi vagyok, a személyes kontaktokat szeretem. Ha kimegy évekre akkor a barátságunk véget fog érni.


Ebben tudom, hogy van önzőség is, de sokan egyet értenek velem. Az biztos, hogy el fogok Vele most határozottan beszélgetni, ezen a kérdés nem változtat. Viszont nagyon fiatal vagyok még, jó kiadni :)


22/F, 25/L



2017. ápr. 10. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet van ott több is,mint barátság...

mond el a vélemyényed,érvelj,de ne akard korlátozni,az ő élete.

2017. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

ennek inkább örülnöd kellene,hogy lelép a palija.

ha tudnál csajozni és nem egy pitcsogó macska jános lennél,akkor majdhogynem sima ügy lenne hogy elcsatlizd tőle.

2017. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Korbács!


Sajnos igazad van! :(


Erre én is gondoltam már, de sose volt bnőm és sose csajoztam :/


Elég nehéz eset :/


Amúgy hiába lép le, május végén, június elején 3 hétre ki megy hozzá látogatóba :/


Szülőknek, barátoknak bemutatták egymást, közös képeik vannak a Facebookon, már csak az eljegyzés van hátra ami idő kérdése :'(

2017. ápr. 10. 20:07
 4/11 anonim ***** válasza:

ha van egy kis lóvéd az önfejlesztésre,akkor elmehetnél pszi...jah nem,szóval ku-rva nénihez,ahol szereznél némi gyakorlati ismeretet a női testről és közben magadat is jobban megismernéd.

aztán ha már nem félsz a puncitól,akkor a csajozás is magabiztosabban menne.

fogd fel edzésnek.

2017. ápr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Figyelj. Most még szinte alig ismerik egymást. Ha kimegy hozzá 3 hétre,addig együtt fognak ugye lakni,nagyon sokat lesznek együtt. Azt mondják,de ez tényleg így van,hogy lakva ismeri meg egymást az ember. Az is előfordulhat,hogy rájön a lány,hogy mégsem passzolnak össze.
2017. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

ebből a kapcsolatból hosszú távon úgysem lesz semmi. alapozom ezt az életkorukra és rövid ismeretségükre.

ebben biztos lehetsz.

amúgy krvához ne menj, nagyon rossz pont egy nőnél, ha kiderül, hogy valami ótvar krvához jártál, akitől bármit elkaphattál. hpv-t pl. óvszer mellett is simán.

2017. ápr. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó! Félre értetted... Én vagyok 22 èves, az aggódó barát, nem egyszer kellett már lehetetlen helyzettel megküzdenem, ez is egy ilyen :'(


A párocska az 25 èves lányból (akièrt aggódom) ès egy 26 èves pasiból áll

2017. ápr. 11. 08:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha minden ilyen apro szrt lehetetlen helyzetnek elsz meg, akkor neked nagyon sok problemad lesz meg az eletben.
2017. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Ha nem lenne egy barátod sem és egyszer össze barátkoznál valakivel meg beteg volna mind2 szülőd + az egyik idén meghalt volna akkor nem neveznéd ezt ,,apró sza.rnak"...

2017. ápr. 11. 12:59
 10/11 anonim ***** válasza:

nem értettem félre semmit. a 25 éves sem az a matuzsálemi kor.

a krváról pedig az egyik előző válaszoló írt. én nem ajánlom.

2017. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!