Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális dolog? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
Van egy haverom , elég jóban vagyunk meg minden én lány vagyok ö meg fiú . már 3 éve ismerjük egymást , mikor megismertem tök jó fej volt meg minden , most is az . bármit elmondhatok neki , mindig meghallgat . Pár hónapja történt vele valami , de azt nem mondta el hogy mi . Annyit vettem észre rajta hogy a nyitott és kedves emberből , egy zárkózott magányos ember lett .Ez volt úgy Novemberben , azóta pedig teljesen más lett . Velem még mindig nagyon kedves , még mindig számíthatok rá bármi baj van . De a többi emberrel nagyon elutasító lett , nem érdekli őket . Sokszor megfigyeltem hogy nagyon sántán megy , fájnak a lábai . Mikor megkérdeztem hogy miért megy így , azt mondta hogy meghúzódott . Pár hete gondoltam rá hogy elmegyek hozzá , meglátogatom mert még iskolába sem volt. Mikor elmentem hozzá , kérdeztem az édesanyját hogy hol van és azt mondta hogy hátul van az udvarban . Hátra mentem hozzá , és láttam hogy egy vas csövet rúgdosott , ami bele volt ásva a földbe ... Oda mentem hozzá és megkértem hogy mondja el hogy mi történt vele , az előtt egy vidám ember volt . Csak annyit mondott hogy nem "hagyhatom hogy mégegyszer bántsanak valakit akit szeret". Elmondta hogy már év eleje óta nagyon szerelmes egy lányba , de azt a lányt megverte 2 fiú . És a barátom magát hibáztatta hogy nem tudta megvédeni , ezért kezdte el ezt a kinzó edzést . De már nagyon aggódom érte , egész télen csak edzett , és a lába már elég rosszul néz ki . Félek hogy valami olyan dologra készül ami nem tenne jót neki . Hogyan értessem meg vele hogy amit csinál az nem egészséges ? Nem tesz jót neki ?

2017. ápr. 12. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már nem vagytok bizalmi viszonyban,csak a látszatért, talonban tart, és már más valaki a "bizalmas" kapcsolata".
2017. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miert nem az a szulei foglalkoznak vele? Egyszeruen csak duzzok hogy nem o kapta meg a pinat.
2017. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!