Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A herkules bírnom kell a...

A herkules bírnom kell a célig dalt ha elénekelem a suliba a lány osztalytársamnak (én is lány vagyok) és netalántán elérzékenyülnék mert a szerelmemre gondolok és ő azt hiszi hogy miatta érzékenyülök el akkor megölelne vagy megnyugtatna?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 12. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi?
2017. ápr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Huh, vannak érdekes kérdések.

Majd kiderül. Ez nem egy életbevágó kérdéskör, plusz nem tudhatjuk mert nem ismerjük a csajt. Értesz?

Lehet tök más fog történni és se nem ölel meg se nem nyugtat meg. Nem fogja azt hinni szerintem, hogy miatta érzékenyülsz el. Ha ismer, akkor tudja, hogy könnyen elérzékenyülsz ilyen témákon.

2017. ápr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból: miért énekelnéd el neki?

(Ez nem lehet szerelem jobb szám :D)

Ha ismer, szerintem tudná, miét érzékenyülsz el.

Megjegyzem, nálam a megnyugtatásban benne van az ölelés is, szóval ha így történne, ezen sem kéne spiláznod.

2017. ápr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem láttak sírni... Szomorúnak se láttak még.
2017. ápr. 13. 08:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább ne énekeld el!
2017. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!