Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálnátok egy ilyen...

Mit csinálnátok egy ilyen fazonnal? Valami elmondhatatlanul nagy tahó.

Figyelt kérdés
Van egy DRÁGA JÓ BARÁTOM aki rettenetesen jószívű mit ne mondjak... Párszor már volt hasonló, de ez mindennek a teteje. Tegnap este szabadnaposak voltunk mindketten, elmentünk iszogatni. Okés. Fizetett magának néhány sört, aztán mit hallok fél füllel? Hát kikér kétszer 1 deci whiskyt (kb 2500 forint a kettő) én meg nézek rá mondom hogy ez igen. Erre odaszól hogy én nekem kell kifizetni... Hogy gondol ilyet? Én persze otthagytam őket de kishíján nem nyomtam az arcába az orrát. Komolyan. Ekkora paraszt hogy lehet valaki, hogy én meghívtam már pár sörre, ő magának fizette, aztán kikér az ÉN NEVEMBEN kétszer egy deci whiskyt. És ELVÁRJA hogy kifizessem! És persze hogy akkor mondta hogy nekem kell fizetni mikor már ki voltak töltve az italok... Mondom ezt nem hiszem el, és eljöttem mikor visszakérdeztem hogy komolyan gondolja-e, és mondta hogy igen és nyújtotta a kezét a pénzért... Esküszöm kicsinálom!

2017. ápr. 13. 18:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Többször is odavágja hogy hívjál már meg meg ilyenek, de hát ezt komolyan nem tudom már elhinni! Vannak hasonló szemetek a ti életetekben? Én jószívvel hívtam el erre ilyen tahó retek módjára kihasznál? Komolyan vannak ilyen emberek?
2017. ápr. 13. 18:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tanulság: többet ne menj vele olyan helyre,ahol fizetni kell.

Vagy már az elején mondd azt,hogy nincs nálad pénz.

2017. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát okés de remegek az idegtől ha rá gondolok... Remélem kifizettették vele.
2017. ápr. 13. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Minek állsz egyáltalán szóba egy ilyen alakkal? Nem kell vele haverkodni, probléma megoldva.
2017. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!