Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha az osztály...

Mit tegyek ha az osztály 98%-a lesz*r engem?

Figyelt kérdés

Ebben azt értem, hogy elfogadnak meg minden, de minden szünetben egyedül ülök, és ráadásul nem is vagyok új az osztályban mert én már első óta ott vagyok és amúgy meg lány vagyok és 7.es

Ja és az a maradék 2% is csak akkor jön oda hozzám hogyha a ,,legjobb barátnője'' később jön és addig nem tud mit csinálni.

Eddig én nekem is volt egy nagyon jó barátnőm az osztályban, de elköltöztek jó messze, mert született 2 kistesója és mostanában már könyvet szoktam olvasni szünetben, meg ilyenek de még a telefonomat se használhatom mert nálunk még a terembe sem szabad felvinni. :c

Kérleek segítseteek! :c



2017. ápr. 17. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
50 fős osztály?
2017. ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
18
2017. ápr. 17. 15:21
 3/14 anonim ***** válasza:

Próbálj nyitni mások felé.

7 év alatt csak egy barátod volt?

2017. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
56%
18 fős osztály 98%-a szükségszerűen és szabályosan kerekítve 18 embert jelent (17.64), a 2 %-a pedig értelemszerűen 0 embert kerekítve (0.36). Lényegében amit írtál lehetetlen.
2017. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Keress magadnak más barátot, ne arra várj, hogy hozzád menjenek hanem menj te oda hozzájuk. Nyiss a világ felé kicsit jobban, ismerkedj,barátkozz.
2017. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Először is örülj, hogy csak leszarnak és nem piszkálnak.

Másodszor pedig próbálj meg te odamenni másokhoz.

2017. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szia!:-) Én 8.-os vagyok. Szerintem, ha van facebookod próbálj velük beszélgetni. Esetleg másik osztályból is ismerkedhetsz emberekkel. Nyiss az emberek felé és legyen egy jó egyedi stílusod. Ezekre gondolok:haj, öltözködés, személyiség stb... Picit nyisd ki a szádat és próbálj kitűnni a tömegből. Remélem tudtam segíteni! :-)
2017. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló:

Hát én nehezen beilleszkedős típus vagyok kb 3. Ig illeszkedtem, majd negyedikben volt egy lány akivel jóban voltam de elment ötödikben, majd ötödikben én azt hittem hogy a Viki a legjobb barátnőm (ő az aki elment most 7.ben) de nem ő volt mert volt neki egy barátság nyaklánc a és kb az osztályból az összes lányon volt, (rajtam is) majd hatodikban jött a Fanni aki teljesen ,,elvette'' a Vikit, én kértem őket hogy légyszi legyetek velem is mert én nem tudok kivel lenni, a Viki azt mondta hogy jó akkor hármas barátság van, de nem volt mert lesz*rtak és megint egyedül voltam. Majd hetedik én a Fanni csúnyán átverte megbántotta a vikit, de annyira hogy eggyütt mentünk haza és még el is sírta magát hogy senki sincs akivel lehet, ( pedig őt az osztályból szinte mindenki kedveli, még a fiúk is) és akkor én mondtam neki hogy rám számíthatsz, aztán bff ek voltunk, de közben a Fanni végigpróbált mindenkit, és rájött hogy mégis a Viki az akivel a legjobban el tud lenni, és amikor a Viki még pont nem ment el technika órán oda ülhetünk ahova akarunk a Viki mellém ült és a Fanni utánna és irogattak lapon, és félig félig bele bele néztem mert éreztem hogy akar valamit a Fanni, és láttam hogy megint a legjobb barátnője akar lenni. 😢 De végül a Viki elmondta hogy már az én barátnőm, és akkor hirtelen elment a Viki, és még ő se tudta hogy az az utolsó napja, Csak nekem mondta el amikor bejött kiiratkozni a suliból, és amúgy azóta elég keveset beszélünk, még a szülinapomat is elfelejtette és most a Fanninak a bff e egy 8.os aki volt már egy másik lány osztálytársam nagyon jó barátja és most szinte észre sem veszik egymást mert ő is barátnő váltogatós :c


3. Válaszoló

Bocsi nem számoltam ki előre elég gáz vagyok matekból az első félévben volt egy négyesem :c ( a többi ötös). De amúgy ez a 98 % 2 embert számítottam bele, de akkor most leírom pontosan 88,8888888%

2017. ápr. 17. 16:13
 9/14 A kérdező kommentje:

Huu

Mire az előző kommentet megírtam, máris ennyi válasz jött köszönöm mindenkinek, de igazából sztem azért közösítenek ki ennyire, mert én vagyok a legfiatalabb az osztályban, és volt már olyan hogy nem is értettem amit mondtak, mert azért is lehet ez a kiközösítés mert nem nagyon szoktam, szeretek csúnyán beszélni mert nem szeretek, lehet hogy azért is, mert nekem még sohasem volt pasim meg facebookos kapcsolatom na mind1

2017. ápr. 17. 16:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha valóban azok az okok amiket leírtál az előbb akkor elég buták lehetnek az osztálytársaid.Gimnazista vagyok és nekem sem volt még kapcsolatom és sorolhatnám..de mégis egy nagyon jó osztályom van.Merj barátkozni,ne várd meg,hogy az emberek odamenjenek hozzád!Lehet azért nem mennek oda,mert látják,hogy az olvasással vagy elfoglalva.Menj oda,kérdezd meg miújság velük vagy hogy telt a hétvégéjük vagy akármi.Ne várd meg őket,merj te barátkozni!Lehet sokkal jobb barátokat találsz mint akiket te leírtál.
2017. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!