Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van 2 emós barátnőm akik...

Van 2 emós barátnőm akik teljesen különböznek mint én, és folyamatosan magukba húzódnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
én az a típusú ember vagyok aki szereti az életet és azokat a dolgokat amiket a normális tini lányok.de ott vannak az emós barátnőim akik semmit sem akarnak csinálni csak telefont nyomkodni,nyáron egész nap bent gubbasztani és folyton animékről és halálról beszélgetnek amitől kiráz a hideg.viszont velük kell lennem mert megsértődnek.viszont én a normális emberekkel szeretnék barátkozni mert ők azokat a dolgogkat szeretik mint én. most akkor mit tegyek?

2017. ápr. 17. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne barátkozz velük. Ennyi..
2017. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgyis csak lehúznának. Én is emo voltam, tudom milyen ez xD
2017. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Firedoom ***** válasza:

Otletem nincs mit takar nalatok az emo. En szemely szerint metalos vagyok, de a kozhiedelemmel ellentetben nem vagyok bunko, nagyjabol tartom magam az illemhez es kulturaltan viselkedek.

Az meg, hogy ki a normalis az teljesen szubjektiv. Nekik az amit ok csinalnak, neked nem ennyi. Ha nem erzed jol magad veluk akkor ezt mond el nekik is es jarj szorakozni olyanokkal akik szeretnenek.

Amugy sem latom okat, hogy miert kellene valasztanod. Ugyan ugy maradhat a baratsag veluk mikozben te eled a sajat eleted masokkal is.

2017. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
próbáltam már azt hogy nem beszéltem velük egy hétig de aztán ebből nagy veszekedés volt,és nekik én voltam az egyedüli barátjuk. azután lelkiismeretem lett de én úgy szeretném ezt megoldani hogy ők is boldogak legyenek meg én is külön-külön.nos igen,ez bonyolult...
2017. ápr. 17. 19:14
 5/9 Firedoom ***** válasza:
Van, hogy napokig nem beszelek egyes barataimmal mert eppen nincs hozza kedvem, nincs mondanivalonk egymasnak aztan hetvegen osszeulunk es elszorakozunk mindenfele problemazas nelkul. Neked is ez kell. Nem elhanyagolni oket hanem megtalalni a balanceot
2017. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
már 2 éve próbálkozom de semmi közös nincs bennünk
2017. ápr. 17. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Ez oké, nem a kedvenceim az emok. De hiába csinálsz új mintha nem létezne a halál mert létezik. Xdd Az animéket csak azok nem szeretik akik nem akarják megismerni. A telefon nyomogatás is megértem, mert az egész baráti körömet egy facebook csoportból ismerem. És amúgy miért te olyqn szícesen mész ki nyáron az 50 fokba? :D semmi kifogásolhatót nem csináltak kicsiszív, olyanok mint te.
2017. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*olyan *szívesen
2017. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ha eltöltenél velük egy napot, megértenéd... amúgy nem csak ennyiről van szó...
2017. máj. 12. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!