Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Mitől barátság a barátság?

Nekem a legtöbb barátom lány volt. Ahogy végeztünk az egyetemen mindegyik megházasodott, babát szült. Csak én nem. Eltűntek az életemből. Néha egy-egy szülinapi üzenetet küldök, s most, három év elteltével válaszolnak, írják, hogy látogassam meg őket. Isten háta mögötti helyen lakik mind az öt, ahova eljutni kocsi nélkül fél nap. Az elején még utazgattam, de ez kezd nagyon egyoldalú lenni. Bűntudatom van, mert nem akarok ennyit utazni mindegyikért. Ők meg otthonra hívnak csak meg. Tudom, hogy két naponta feljárnak Budapestre, kocsival. Mégsem mennek bele a pesti találkozóba. Mit gondoltok erről?

Kérdések hasonló témákban: utazás, család, barátság, őszinteség, lánybarátság

2017. ápr. 18. 13:39  Privát üzenet  

A válasz
Ők már a családjuknak, gyereküknek élnek. Te már csak másodrangú vagy az ő szemükben. De ez talán érthető is. Két gyerekaltatás között tudnak fogadni, amikor épp szabadok, de ennél többet nem akarnak már. Lehet, hogy barátság volt valamikor, de most a család az első számukra. Aztán majd, ha elválnak, egyedül maradnak, ismét csörög a telefonod.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. ápr. 18. 13:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nincsenek tartós, hosszútávú baráti kapcsolataim?
Van 2 emós barátnőm akik teljesen különböznek mint én, és folyamatosan magukba húzódnak. Mit tegyek?
Miért nem találkozik a régi osztályunk, ha valami iszonyat jó volt a közösség?
Baj, ha internetes barátom van?
Mit tegyek ha az osztály 98%-a lesz*r engem?
Miért érzem hogy a 15 évet amit leéltem sokat változott a világ?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!