Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 10 éve járok tisztességesen...

10 éve járok tisztességesen edzőterembe tisztán, a legjobb barátom meg szerekkel 1.5 év alatt lepipált és ő most a hozzáértő. Nagyon zavar! Hogyan léphetek ezen túl?

Figyelt kérdés

Igazi önpusztító életet élt, alkohol napi szinten, pizza-chips, ne törődjünk semmivel. Engem mindig hülyének nézett az edzés miatt, le akart folyton róla beszélni.

Nagyon sokat tudok a témában, 10 éve heti 4 alkalommal lejárok, sokat olvasok, tisztán étkezem. Átlagember számára jó, izmos fizikumom van, naturálon, szerek nélkül többet nem nagyon lehet elérnem.. A barátom egy csaj miatt kitalálta hogy lejár edzeni hirtelen. De nem tette bele a munkát, azonnal a szerekhez nyúlt. Nem is tanult meg rendesen edzeni, le se jár néha csak heti kétszer, ugyanúgy alkoholizál. De a cuccok miatt fejlődik mint a gomba.

1.5 év alatt plakátfiú külseje lett kockás hassal, kerek vállakkal. Most mindenkinél ő a nagy gyúrós, még nekem is mondják hogy kérjek tőle tanácsot ha már nem sikerült 10 év alatt se úgy kinéznem, mint ő! Sajnos senki nem érti hogy melyik fizikum az ami nem naturál (persze ö annak hazudja magát)


Nagyon zavar a dolog! Évek tudása kellett hozzá hogy edzö lehessek, erre ö olyan szépfiú hogy maguktól jöttek hozzá csajok hogy edze öket, mire felkérte a terem hogy legyen hivatalos személyi edzö náluk. 1 év edzés után, 0 hozzáértéssel! A csajoknak is olyan tanácsokat osztogat hogy egyenek salátát, az edzésükre se figyel oda csak facebookozik. A pénzt meg kapja, már több százezret keres havonta ebböl.


Igen, irigy vagyok rá, zavar hogy valaki lenézte ezt az egészet évekig, aztán 0 energia befektetéssel elért mindent.


2017. ápr. 19. 09:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Ne foglalkozz vele majd ez később ki fog ütközni.

Szerel alatt mit értesz ?

Tömegnövelő vagy szteroid ?

2017. ápr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szkanderozatok nyilvanosan, egybol ki fog derulni hogy csak felfujta magat de ero nincs mogotte.
2017. ápr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő csak tömény cukor, a kérdező pedig szteroidra gondol.
2017. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Második: A közhiedelemmel ellentétben a szteroid valós izomtömeget és erőt hoz, ami csak akkor veszik el, ha leáll a szerekkel.
2017. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem az volt a célod, ami neki, úgyhogy ne foglalkozz vele. Ő kigyúrt, te pedig egészséges vagy és te is jól nézel ki.

Egyébként elég fura terem lehet, ahol egy ilyet kérnek fel edzőnek, ráadásul mindenféle képesítés nélkül. És a haverok is furák, hogy azt mondják, hogy tőle kérj tanácsot.

Szóval szerintem jobban válogasd meg, hogy milyen emberekkel veszed magad körül, kikkel barátkozol. És csak a normálisak véleményére adj, ne az ilyen kis hülyékére.

Vigasztaljon, hogy szerintem nem fog sokáig tartani a "tündöklése" :)

2017. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

Nem is értem a problémát.

Lejártál heti négy alkalommal edzeni, hogy egészséges fizikumod legyen, és jól érezd magad. Téged ez motivált.

A barátodat meg egy "csaj" motiválta, és "1.5 év alatt plakátfiú külseje lett kockás hassal, kerek vállakkal"

Az már a te keserűséged, hogy az ő általa elvégzett munkát te 0 energia befektetésnek és 0 hozzáértésnek nézed, mert szerinted te vagy a szentéletű, és a titkok tudója. De ez csak a te véleményed.

Irígykedés helyett kezdj el blogot írni a saját tapasztalataidról, vagy a naturált népszerüsíteni, mert teljesen feleslegesen pazarolsz energiákat arra, hogy irigykedsz a barátod sikerére.

A mai világban jó marketing nélkül nemigen lehet terméket eladni. A barátodnak a felépített teste a marketing, azt látják a többiek.

Ha te hozzáértésben érzed magad jobbnak, azt mutogasd (a blogodban)!

2017. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Itt a probléma az, hogy a csákó hazudik. Ha vállalná, hogy kokszolt, akkor szerintem a kérdezőnek sem fájna a dolog ennyire. Így megtéveszti az embereket és olyan érdemeket szerez, amit nem érdemelt ki. Ha nyílt lenne, hogy kokszol senki nem hasonlítgatná azokhoz, akik cucc nélkül érték el azt amit.


Egyébként, ha jó barátok vagytok elmondhatod ezeket az érzéseidet neki. Hátha tudtok erről beszélni.


Egyébként az segített volna, hogy ha nem ugyanabba a terembe jártok. Most már ezt nehéz, mert mindketten be vagytok oda gyökerezve.

2017. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hol lehet ilyen szteroidokat vasarolni es mennyiert?? erdekel a dolog.
2017. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dílerektől a teremben, vagy gyógyszertában, viszont az vényköteles.
2017. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért ne csak benne keresd a hibát :)

Nem, hogy nem próbáltam, de még nem is láttam semilyen "szert" élőben (még fehérje port se).

Mégis, szeptembertől kezdtem komolyan foglalkozni vele, és a nagy kondisok nem hiszik el, hogy azóta ennyit fejlődtem tisztán :)

Bár mondjuk nem is az célom, hogy "jól nézzek ki, és nyáron minnél több csaj meglegyen", mint a legtöbb "kondisnak".

Szerintem van az a motiváció, ami képes erre, szomorú, hogy a 10 év alatt nem találtad meg.

2017. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!