Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elarultam a baratnomet?

Elarultam a baratnomet?

Figyelt kérdés

Egy baratnom kavar egy sraccal, elmeselte es meg masoknak is szoval tudtak rola jo paran. Aztan talalkozam egy masik baratnommel aki ugyan arrol a sracrol meselt nekem. Mar a srac be akarta mutatni a csajt a szuleinek meg stb de ahogy meselte a baratnom teljesen kiakatam es nem tudtam elmondjam e hogy amikor o kulfoldon volt, akkor kavart egy masik lannyal a srac aki udvarol neki.. es vegul elmondtam mert a bartnom mar olyan sok kudarcot megelt fiuk miatt es nem birtam ki hogy en tudok valamit ami ot "megmentheti" egy ujjabb atverestol.

Egyebkent a ket lany ismeri egymast de mar nincsenek joba.

Nem tudom hogy jol tettem e vagy nem de mar nem tudom visszacsinalni.

A masik lany akinek elmondzam a "titkat" megtudta de nem tolem ugyanis ne mertem elmondani neki. Es azota fura velem, nem is beszelunk amit sajnalok de muszaj volt elmondanom.

Mert se neki se a masik lanynak nem akartam rosszat mert oket szeretem!

Szerintetek jol tettem hogy elmondtam vagy nem?

Mit kene csinalnom hogy a kibekuljek azzal a baratnommel kinek elmondtam a titkat?

Jaa es ez a stac pesten mar kavaraszott ma lanyokkal szoval egy pocs



2017. ápr. 19. 17:20
 1/2 Umaku ***** válasza:

Hány éves vagy? Szinte semmit nem értek a kérdésedből. Olvasd el te is a saját kérdésed, és ha akarod írd le nyugodtabban ,lassabbban,érthetőbben.

Így nem tudok válszólni :)

2017. ápr. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen arulok megerdemlik, hogy soha ne alljanak veluk utana szoba. Baratnodet elarulni gerinctelen dolog, hogy kepzeled, hogy ezek utan szoba all veled? En biztos nem allnek le veled ezek utan. Mas eletebe beleavatkozni undorito dolog. Asd el mag jo melyre....
2017. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!