Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » VAN ILYEN VAGY EZ CSAK NEKEM...

Purpul gay kérdése:

VAN ILYEN VAGY EZ CSAK NEKEM FURA egyszer ügyeletbe elkeztünk dumálni és utána érdekelte minden amit montam mindent érdekelte én is meghalgatom mindig én azt ám ugy csak csoda?

Figyelt kérdés
mert mindent meg lehet beszélni vele és ugy érzem mintha ha a fél szivem lenne benem normális az ilyen barátság pár éve jött és soha nem beszéltem vele csak akor egy kicsit amikor vajnem meghhaltam
2017. ápr. 19. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
mi?:D
2017. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Van ilyen, vagy ez csak nekem fura? Egyszer ügyeletben elkezdtünk dumálni, és utána érdekelte minden, amit mondtam, minden érdekelte, én is meghallgatom mindig, azt ám úgy csak csoda? ( megj.: ez így miféle mondat? :D )

Mert mindent meglehet beszélni vele, és úgy érzem, mintha a félszívem lenne bennem ( megj.:ne aggódj, a szíved másik fele is benned van, nélküle nehezen működnél ), normális az ilyen barátság? Pár éve jött, és soha nem beszéltem vele, csak akkor egy kicsit, amikor majdnem meghaltam. ( megj.: Gondolom azért haltál meg majdnem, mert csak fél szíved van. )



Na, szóval ezek után szerintem még mindig jogosan kérdezem: MIVAN!?

1. Ki a *cenzúa*ról beszélsz?

2. Mi történt?

3. MI A KÉRDÉS?!


Nyugodtan, nagy levegő, van időd bőven, a kérdésed addig lesz itt megválaszolható, ameddig él ez az oldal, tehát még öregkorodban is visszatudod olvasni!

2017. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Köszönöm, #2-es. Így nagyjából megvan, hogy mit szeretne a kérdező.

Lehet ilyen, bármi lehet (akár a félszívvel való élet!)

Talán csak az okozta, hogy akkor jó volt a pillanat.

2017. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nyilván azért kérdem mert flakonal telibe találták gyomrom acét halltam majdnrm meg csak ilyen barátságom ég nem volt mert én csak szinte játékrol tudok beszélni de ö nem kocka
2017. ápr. 19. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak csoda.
2017. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de hány éves vagy?
2017. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aha, igen.
2017. ápr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jaj nem melegség ha ala gondoltok
2017. ápr. 20. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!