Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kevés barátom van, mit tegyek?

Kevés barátom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyolcadikos vagyok,az osztályban 2 barátnőm van. Az egyikük állandóan a pasijával foglalkozik,a másik pedig sokszor cserben hagy(kinevet,beszólogat,másik lányokhoz megy oda). Az osztályban elég nagy a klikkesedés vagyunk ugye mi,3-an illetve még egy harsány "menő" lánycsapat és a "nyomik". A párhuzamos osztályokból sincsenek barátaim. Sulin kívül nem sportolok semmit,nincsenek más barátaim.

Hol szerezhetnék igaz barátokat? 14/L



2017. ápr. 20. 19:06
 1/4 anonim válasza:
62%
Neten is tudsz ismerkedni. De jézusom. Hat engem hol érdekelne ha kevés barátom lenne..most sincs sok de tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Amúgy meg járj közösségi helyekre, vagy kezdj el sportolni, ilyesmik
2017. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

odamész a "nyomikhoz"...most barátokat akarsz, vagy válogatsz?

szeretem, amikor valaki siránkozik, közben körbeveszi egy csomó ember, csak ők nem elég jók neki...hát meg is érdemled a sorsod akkor :D

2017. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem sincs sok,inkabb legyel egyedul mint ketszinuekkel csak hogy legyenek
2017. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy kezemen meg tudom számolni, hány barátom van. De nekem elég is: inkább kevés legyen, de megbízható, becsületes, számítani lehessen rá, minthogy "barátom"-nak nevezzek 15-20 olyan személyt, akik emberileg semmit sem érnek.

Viszont akiket említesz / akinek pasija van, ill. aki cserben hagy rendszeresen / azok nem igazi barátok.

Fiatalka vagy még, ki fog még alakulni a saját köröd. Valamilyen iskolán kívüli programon / mozi, kirándulás, koncert stb. / szerezhetsz hasonló érdeklődési körű emberkéket. Vagy a neten, pl. fórumokon. Én is ott találtam meg az egyik barátnőmet, sok éve jóban vagyok vele és az anyjával is.

2017. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!