Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meleg srácként nehéz barátkozn...

Meleg srácként nehéz barátkoznom, miért?

Figyelt kérdés
Bár ahol régen lakta, ott volt pár jó lány barátom, de ez megszakadt, és most nem nagyon akad senki Budapesten. :) Nem látszik rajtam, hogy meleg vagyok, de azért a barátaim előtt nem szeretem titkolni, ez is oka lehet?

2017. ápr. 24. 00:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt: 27/F
2017. ápr. 24. 00:25
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Nem hinném, pesten elfogadóbbak az emberek a melegekkel szemben. Bár az is igaz, hogy akit zavar, azt jobban zavarja, mivel a pesti melegek között sok a magamutogató divatb*zi is, meg ott az idióta pride parádé, ami tényleg zavaró lehet egy toleráns ember szemében is.

De szerintem maga a nagyvárosi légkör a legvalószínűbb oka, ami sokkal személytelenebb, mint amiben te szocializálódtál, kevesebb a baráti, jószomszédi viszony, főleg a fiatalok között. Illetve hát az is az oka lehet, hogy már te sem vagy abban a korban, amikor még könnyen lehet barátokat szerezni. Idővel majd nyilván kialakulnak a dolgok, ha más nem, a munkahelyeden.

2017. ápr. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Te büszke vagy rá hogy meleg/heteró pasi vagy és kérkedsz vele mindenkinek s főleg a haverjaidnak? Akkor ne csodálkozz...Én sem hangoztatom egy meleg társaságban hogy hetero pasi vagyok. Tehát, légy természetes és nem kell mindenáron ezzel a dologgal agyalnod hogy ki mit gondol és különösen sincs senkinek köze hozzá hogy milyen beállítottságú pasi vagy. Ismerkedj, barátkozz és megtalálod az igaz barátokat és a társad is.
2017. ápr. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ő szerintem nem erre gondol, #2, hanem csak arra, hogy a barátai előtt nem akar hazudozni, ha szóba kerül a dolog

a hasonlatoddal élve, te sem éreznéd jól magad, ha a barátaid kedvéért meg kéne játszanod a meleg srácot,és titkolnod kellene a barátnődet, vagy hogy a csajok tetszenek.

ez egyrészt nagyon nehéz lehet, másrészt hazugságra nem is lehet építeni egy barátságot

2017. ápr. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha kialakul az új közeg amiben mozogsz, lesznek barátaid. Adj neki időt. Én pl egy másokkal toleránsan gondolkodó, de magánéletemben konzervatív, veled egykorú srác vagyok. Ha akár munkahelyen, akár az edzőteremben összefutnék veled ismeretlenül, és elkezdenénk dumálni, majd rögtön első körben coming outolnál, az engem pl elijesztene a barátkozástól. De ha már fél éve ismernélek, és eleve haverok lennénk, amikor elmondanád, akkor már nyilván nem osztana-szorozna a dolog, mert amiért addig szimpi voltál, az azután is ugyanúgy te vagy, a magánéleted meg a te dolgod.
2017. ápr. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

homár laci köcsög bzi

homár laci nyeszlett nyunyi


blablabla ismerjük a számot. Na azért. :D

2017. ápr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A #3-as vagyok és valóban rosszul fogalmaztam. Természetesen hogy az őszinteség nagyon fontos bármilyen kapcsolatban, barátságban is.

Azt akartam írni hogy pl. a baráti körömben vannak meleg srácok de tudjuk és ha például az ő társaságában megyek bulizni ő is tudja hogy olyan szempontból nem ővék az eseteim. Tehát azt akarom mondani hogy olyan természetes, mert erről soha sem beszéltünk egymással csak valahogy úgy hogy szavak nélkül is megértjük egymást. Viccelődni is szoktunk ezzel de sohasem sértőn vagy bármi. Olyan mintha a testvérem lenne. De a többi haverjaim és az övékével is nagyon jó a viszonyunk. Elvégre nagyon régen, gyerek korunk óta összetartunk és egyébként is jó a társaság.

2017. ápr. 25. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Pesten max leköpködnek
2017. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mert egy beteg köcsög vagy. Sajnos azért.
2017. aug. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!