Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nem lenne gáz...

Szerintetek nem lenne gáz ráírni egy szimpla beszélgetés miatt?

Figyelt kérdés

A történet annyi röviden, hogy pár napja lett vége a kapcsolatomnak. Igazából nem vagyok magam alatt annyira, illetve változó, csak szeretném átbeszélni a dolgokat mással is, hogy ők hogy látják a helyzetet.


Az illetővel még 2 éve volt intim viszonyom, de az elmúlt és szerintem nem is fog folytatódni ott ahol abbamaradt. Pont emiatt lenne jó, mert azért csak jobban ismer mint más, szerintem tudna tanácsot adni, hogy ha valami gáz van velem, akkor min változtassak. Azért csak másképp lát ő engem mint mondjuk a barátnőm.

Haragban nem vagyunk, de nem is beszélünk olyan gyakran. Legutóbb tavaly beszélgettem vele egy kicsit, meg idén egyszer futólag találkoztunk. Egyébként mindig készséges volt velem, ha volt valami gondom. Csak van bennem egy félelem ami valószínűleg, hogy csak a fejemben van és beképzelem.


25N


2017. ápr. 25. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mit veszíthetsz? Max. azt mondja, hogy bocs, nem tudok most ezzel foglalkozni.
2017. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!