Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A lányok egy része ezért...

A lányok egy része ezért barátkozik meleg srácokkal? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Lehet hogy baromságokat gondolok.. De.. Nagyon sok lánynak vannak meleg barátai. Vagy legalább egy, vagy akivel jóban van. Ez miért van? Az odáig érthető, hogy a meleg srácok lányok társaságát keresik, empatikusabbak, megértőbbek, és közös programokat tervezhetnek stb. A lányok részéről értem, hogy előny, hogy nem hajt rá, mindig barát marad, stb. De mi van olyan egy meleg srácban, amit egy lány barátnő ne tudna megadni??


Lehet hogy a lányoknak tetszik ha egy srác meleg? Legalábbis egy részüknek. Szóval, hogy érdekesnek/pikánsnak/esetleg izgatónak találják, ha egy férfi férfit szeret, és ebbe akarnak betekintést nyerni?



2017. ápr. 25. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Az ismerőseim/barátaim (akik közt van 3 meleg srác) nem azzal kezdték, hogy "Szia! Meleg vagyok. Barátkozunk?"

Nem hinném, hogy a csajok direkt keresnek maguknak egy meleg barátot.

2017. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nekem van egy meleg barátom, de már akkor is ismertem amikor nem volt az. Szerintem érdekes, ha az embernek van ilyen ismerőse. Nagyon jól el lehet velük beszélgetni, és jó sztoriajik vannak, meg én úgy vettem észre, hogy nagyon megbízhatóak is.
2017. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csenge1513 válasza:
96%

Nekem is van ilyen haverom. Amikor megismertem még nem tudtam hogy az de azért sejtettem. Igazából velük jobban el lehet beszélgetni mint a "rendes" fiúkkal. Sokkal komolyabbak mint a töbség. ( Tisztelet a kivételnek)

És sok az érdekes sztorijuk. XD

2017. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Alapból főleg fiúbarátaim vannak (és létezik barátság férfi és nő között, élő példa vagyok), mert a lányok általában hátbaszúrnak, kihasználnak, áskálódnak, féltékenyek. Tudom, hogy vannak nagyon rendes, aranyos lányok is (a haverjaim barátnői általában nagyon cukik), de az én környezetemben nem nagyon találtam ilyet.

Nem tartom izgatónak, sőt, nagyon nem akarom elképzelni, mit művelhet a meleg haverom a hálószobában (a heterokkal se szoktam fantáziálni), egyszerűen mint embert, normálisnak, jó fejnek tartom, a lányokat, akik eddig körülvettek, meg mint embert, iszonyat hisztérikáknak tartom.

2017. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy meleg srác MINDIG sokkal igényesebb mint hasonló kategóriájú hetero társai. Illetve nincs tabu amit ne lehetne megkérdezni tőle, hogy esik jól mi esik jól. Sokat okulnak a lányok a majdani pasijuk kényeztetéséhez. Illetve, az sem elhanyagolható, hogy a meleg pasik egy jelentős része (NEM MIND !!!!!! ) rendkívül intelligens, művelt, jártas a divatban akitől őszintén meg lehet kérdezni hogy jó ez a ruha vagy nem jó. Ha egy meleg srác azt mondja, nem jó, azt nem azért mondja hogy megbántsa a nőt, hanem mert tényleg úgy érzi jószándékúan, hogy a kiválasztott holmi nem áll jól, vagy előnytelen valamiért. Meg ne felejtsük el, hogy az se hátrány ha a nők tisztában vannak vele mit jelent melegnek lenni. Hiszen édesanyaként ha ilyesmi történik a gyermekükkel egész máshogy állnak a dolgokhoz mint egy férfi, egy apa.
2017. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és még egy: Egy pasi olyan egyszerűen működik mint egy fazék. Ha azt mondja úgy van az úgy is van. Nem kell mögöttes dolgokra gondolni. Ármánykodás meg kavarás egy nővel kapcsolatban melegeknél elképzelhetetlen. Heteroknál annál inkább megy a nők átb_@szása, megvezetése, kihasználása. Egy meleg srác valóban, száz százalékban egyenértékű lénynek tekinti a nőket. Ez elvitathatatlan tény.
2017. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!