Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jövő hónapban 18leszek. Egesz...

Jövő hónapban 18leszek. Egesz eletemben eddig nem voltak igaz barataim igazabol nagyon barataim sem es nem tudom mit tegyek valami otlet? Eleg rossz igy.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 26. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mész-e egyetemre, de gimiben nekem is nehezemre esett barátkozni, alig voltak barátaim. Egyetemen viszont sikerült barátokat szereznem.
2017. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát készülök de dak levelezőire.

És mielőtt azt mondanatok, h azert lehet ez mert csunya vagyok. Nem tudom igazabol nem gondolnam h ez lenne az oka mert mindenki azt mondja milyen szép vagyok csak az a furi, h lany lettemre egyetlen baratonom sinca. Csak egy fiú baratom es o is csak hetvegen van itthon es azert eleg rossz.

2017. ápr. 26. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pont hogy te gondolod azt hogy csúnya vagy,mi másért emlegetnéd. Ha önbizalomhiányos vagy az megérződik a kisugárzásodon, a legtöbb önbizalomhiányos vagy szégyenlős embernek nincs sok barátja. Én is ilyen voltam középsuliba, utána egyetemen magamba sulykoltam hogy barátságosabb leszek és ha hívnak helyekre akkor elmegyek, ekkor sikerült barátokat szereznem. Járj emberek közé, légy nyitottabb.
2017. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
barátnőim nekem sem voltak, egyetem lett egy meleg barátom és egy barátnőm, aki nagyon hasonló gondolkodású, mint én, ezért lettünk jóba, és még egy fiú barátom, akivel később össze is jöttünk és 3 éve együtt járunk. Majd alakulnak ezek a dolgok, ne zárkózz magadba, ne hidd el azt, hogy csúnya vagy és akkor majd megtalélod a hozzád hasonló gondolkodású embereket, akik a barátaid lesznek.
2017. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18? aZ SEMMI.
2017. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
majd én leszek a barátod, persze ha jó fej vagy :)
2017. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hat szerintem tulsagosan is nyitott vagyok.

Es kihasznaljak ezt mert nagyon ragaszkodom az emberekhez. Mindig probalok baratkozni es hivni embereket valamerre bulizni vagy akar nalunk pl..volt osztarsaim stb..de altalaban addig vagyok jo mig kell valami..

2017. ápr. 26. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!