Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Voltatok úgy, hogy megszakadta...

Voltatok úgy, hogy megszakadtak a régi barátságok és évekig nem volt barátotok?

Figyelt kérdés
Az én történetem: 23 évesen összeköltöztem a párommal és szép lassan megszakadt a baráti kör. Egy kisvárosban lakom és a régi baráti társaság(8fő)nagy része elköltözött. 2 srác maradt rajtam kívül de azok elég igénytelenek(isznak...) lettek és nem tudok velük azonosulni,nem vágyom a társaságukra. Most 36 vagyok közbe összeházasodtam és úgy kb 13 éve aztmondhatom,hogy nincs egyetlen barátom se. Elég sokat dolgozom és ha van szbadidőm azt a családommal töltöm meg netezek. Pedig jólenne néha valakikkel őszintén beszélgetni vagy elmenni egyet sörözni... Ti is vagytok így,vagy ez mennyire normális szerintetek?
2017. ápr. 27. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez általában így szokott lenni házasság után mindenkivel. Az ember már csak a családjának tudja szentelni a kis szabadidőt. Barátokra már igazán nem is nagyon van igény ekkor. Nézd meg a szülőket, szüleidet, hogy ők mennyire tartják a régiekkel a kapcsolatot.
2017. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális igény. Egy új hobbi vagy sport segíthetne az ismerkedésben.
2017. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyukámnak gimi óta nem voltak barátai, most lassan 50, és ahogy elköltöztünk a testvéremmel, újra elkezdett barátnőzni :) Ő új munkahelyre ment, ahol sokkal jobban kijönnek a kollégákkal, mint eddig, onnan vannak a barátnői. Talán neked is segítene egy új hobbi, vagy ellátogatni valami helyi programra, mert munkahelyet gondolom nem fogsz emiatt váltani.
2017. ápr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

aha, mikor ráhajtott a csajomra egymás után kétszer

azóta nem igen akarok vele haverkodni :DD pedig legjobb barátom volt... volt

2017. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!