Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm folyamatosan...

A barátnőm folyamatosan anyáskodik fölöttem. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Együtt lakunk a suli miatt, és mivel az övé a ház, természetes hogy valamilyen szinten megmondja, mit csináljak. De szerintem ez már túlmegy egy határon. Elmosogatni nem tudok anélkül, hogy ne kezdené osztani az észt. Az a nagyobb probléma, hogy társaságban is folyton kijavít, minden mozdulatsorba beleszól hogy hogyan csináljam vagy csak annyit mond, hogy "vigyázz", amire nem érzem hogy feltétlenül szükségem lenne, annak ellenére hogy én is szoktam bénázni. Alapból kissé irányításmániás, de ezt csak velem csinálja és kezd az idegeimre menni, bár nagyon szeretem. Hogyan bizonyítsam be neki hogy nem kell engem pátyolgatni?
2017. ápr. 29. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
vedd el, akkor rosszabb lesz
2017. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy nem vagy gyerek, magadtól is megy
2017. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!