Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem azzal a személlye...

Összevesztem azzal a személlyel, skit legjobb barátnőmnek hittem. Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Évekig tartó, szép, de viharokkal nem mentes barátságunk volt. Kiderült, hogy ő egy darabig ugyanígy volt vele, de aztán elkerültünk egymás mellől, és ezek után kezdődtek a gondok. Kvázi pótléknak használt, akkor keresett, ha kellett neki valami, elvárta, hogy én minden hülyeséget toleráljak, de cserébe semmi, puccba vágva, vigyorogva tapsoljak neki, nagyjából erről szólt az elmúlt két év. Nálam a napokban telt be a pohár, próbáltam vele beszélni, hogy nem esik jól ez az önzőzés, nem ezt várom egy baráttól. Leosztott a magas lóról, hogy örüljek, hogy egyáltalán foglalkozik egy ilyen hisztérikával, mint én.

Most nagyon hiányzik, de tudom, hogy semmi értelme megpróbálni helyrehozni, mert nincs mit helyrehozni, nem vagyunk mi barátok, csak én hittem azt. Viszont mocsokabbul érzem magam, mint akármelyik palim után :D Hogyan legyek túl rajta? Sosem barátkoztam könnyen, vannak haverjaim, de egyik se jelent annyit nekem, mint ő. Meg aztán ott van a tény, hogy mekkora idióta vagyok, hogy kajtattam egy ember után, akit nem is érdeklek.

Mit tegyek? Tudom, majd lesznek más barátaim, és idővel elfelejtem, de most nagyon rossz.

22/L


2017. ápr. 30. 00:43
 1/5 A kérdező kommentje:

*akit

Elnézést, mobilról írtam.

2017. ápr. 30. 00:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.Így van,tegyél rá magasról,az ilyen nem barát.
2017. ápr. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen barátnõ,aki lehuz, nem érdemli meg azt a szót,hogy baráts0ßg.
2017. ápr. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Feküjd le egy fiúval a diszkoból sok lànynak ez a rutin:D
2017. ápr. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben örülnék, hogy vége lett egy ilyen "barátságnak". Közhely, de ezen tényleg csak az idő tud segíteni. Annyit tudsz csinálni, hogy lefoglalod magad, eltereled a figyelmed, pl. csinálj programokat, ismerkedj, beszélgess emberekkel, stb..

Tudom miről beszélek, mert én nemrég egy kb. 15 éves barátságnak vetettem véget.

20L

2017. ápr. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!